КАЛЕНДАР МАТЧІВ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ
 «КУБОК ЛЬВОВА «КАРПАТИ» – 2019»
СЕРЕД ДІТЕЙ 2010 Р.Н. (U-9) 11– 12 травня 2019 р.

СКЛАД УЧАСНИКІВ:
ДЮФШ «Карпати» (Львів, Україна)
«Прогрес» (Львів, Україна)
«Рух» (Винники, Україна)
«Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
«Динамо» (Мінськ, Білорусь)
«Чорноморець» (Одеса, Україна)
«Чемпіон» (Тернопіль, Україна)
«Зінедін» (Ужгород, Україна)

10 травня (п’ятниця) – день приїзду

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

11 травня (субота) – 1 ігровий день

1 майданчик
Початок гри Пари суперників
10.00 «Чорноморець» (Одеса, Україна) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)
10.30 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)
11.00 «Чемпіон» (Тернопіль, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
11.30 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Зінедін» (Ужгород, Україна)
12.00 «Чорноморець» (Одеса, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
12.30 «Прогрес» (Львів, Україна) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)
13.00 «Рух» (Винники, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
13.30 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Прогрес» (Львів, Україна)

 

2 майданчик
Початок гри Пари суперників
10.00 «Карпати» (Львів, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
10.30 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Прогрес» (Львів, Україна)
11.00 «Рух» (Винники, Україна) – «Чорноморець» (Одеса, Україна)
11.30 «Прогрес» (Львів, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
12.00 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
12.30 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)
13.00 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
13.30 «Чорноморець» (Одеса, Україна) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)

14.00 – Закінчення 1-го ігрового дня

12 травня (неділя) – 2 ігровий день

1 майданчик
Початок гри Пари суперників
10.00 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
10.30 «Прогрес» (Львів, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
11.00 «Карпати» (Львів, Україна) – «Прогрес» (Львів, Україна)
11.30 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)
12.00 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
12.30 «Карпати» (Львів, Україна) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)

 

2 майданчик
Початок гри Пари суперників
10.00 «Зінедін» (Ужгород, Україна) – «Чорноморець» (Одеса, Україна)
10.30 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)
11.00 «Чорноморець» (Одеса, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
11.30 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Рух» (Винники, Україна)
12.00 «Прогрес» (Львів, Україна) – «Чорноморець» (Одеса, Україна)
12.30 «Рух» (Винники, Україна) – «Чемпіон» (Тернопіль, Україна)

13.00 – Закінчення 2-го ігрового дня