КАЛЕНДАР МАТЧІВ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ
«КУБОК ЛЬВОВА «КАРПАТИ» – 2019»
СЕРЕД ДІТЕЙ 2008 Р.Н. (U-11) 11– 12 травня 2019 р.



СКЛАД УЧАСНИКІВ:
ДЮФШ «Карпати» (Львів, Україна)
«Банік» (Острава, Чехія)
«Рух» (Винники, Україна)
«Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
«Динамо» (Мінськ, Білорусь)
«Вотранс» (Луцьк, Україна)
ФК «Львів» (Львів, Україна)
«Скала» (Стрий, Україна)

10 травня (п’ятниця) – день приїзду

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

11 травня (субота) – 1 ігровий день

1 майданчик

Початок гри Пари суперників
09.30 «Банік» (Острава, Чехія) – «Скала» (Стрий, Україна)
10.10 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – ФК «Львів» (Львів, Україна)
10.50 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Скала» (Стрий, Україна)
11.30 ФК «Львів» (Львів, Україна) – «Вотранс» (Луцьк, Україна)
12.10 «Банік» (Острава, Чехія) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)
12.50 «Вотранс» (Луцьк, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
13.30 «Банік» (Острава, Чехія) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
14.10 «Карпати» (Львів, Україна) – ФК «Львів» (Львів, Україна)

 

2 майданчик

Початок гри Пари суперників
09.30 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Карпати» (Львів, Україна)
10.10 «Вотранс» (Луцьк, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
10.50 «Карпати» (Львів, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
11.30 «Банік» (Острава, Чехія) – «Рух» (Винники, Україна)
12.10 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Скала» (Стрий, Україна)
12.50 ФК «Львів» (Львів, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
13.30 «Скала» (Стрий, Україна) – «Вотранс» (Луцьк, Україна)
14.10 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Рух» (Винники, Україна)

14.50 – Закінчення 1-го ігрового дня

12 травня (неділя) – 2 ігровий день

1 майданчик
Початок гри Пари суперників
09.30 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)
10.10 ФК «Львів» (Львів, Україна) – «Скала» (Стрий, Україна)
10.50 «Динамо» (Мінськ, Білорусь) – «Вотранс» (Луцьк, Україна)
11.30 «Скала» (Стрий, Україна) – «Карпати» (Львів, Україна)
12.10 «Вотранс» (Луцьк, Україна) – «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна)
12.50 «Карпати» (Львів, Україна) – «Банік» (Острава, Чехія)

 

2 майданчик
Початок гри Пари суперників
09.30 «Вотранс» (Луцьк, Україна) – «Банік» (Острава, Чехія)
10.10 «Карпати» (Львів, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
10.50 «Банік» (Острава, Чехія) – ФК «Львів» (Львів, Україна)
11.30 «Ніка» (Івано-Франківськ, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)
12.10 ФК «Львів» (Львів, Україна) – «Динамо» (Мінськ, Білорусь)
12.50 «Скала» (Стрий, Україна) – «Рух» (Винники, Україна)

13.30 – Закінчення 2-го ігрового дня