ВИЗНАЧИЛИСЯ ФІНАЛІСТИ МЕМОРІАЛУ ЛЕВА БРОВАРСЬКОГО

У вівторок, 21 серпня, відбулися чергові два матчі 2-го ігрового дня у рамках традиційного міжнародного турніру «Кубок «Карпат», присвяченого пам’яті майстра спорту, капітана і наставника команди «Карпати», заслуженого тренера України Лева Броварського, організаторами якого є Дитячо-юнацька футбольна школа «Карпати» за сприяння ФК «Карпати». Обидва поєдинки відбувалися на полі Аграрного університету в Дублянах і, відразу зауважимо, пройшли у цікавій безкомпромісній боротьбі, яка тривала до останніх секунд ігрового часу.

Відкривали ігровий день львівське «УФК-Карпати» та краківська «Вісла». Потужніше розпочали гру українці. Однак забиті голи відбулися в останні десять хвилин першого тайму. Спочатку, на 30-й хвилині, захисники польського клубу, не вгледіли за Сергієм Стенем, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу. А на останніх секундах першої 40-хвилинки (за Регламентом команди U-17 проводять два тайми по 40 хвилин кожен), влучно зі штрафного пробив Юрій Раделицький.
Початок другого тайму подарував полякам надію, коли гравець «Вісли» скористався невдалими діями захисників львівської команди, заволодів м’ячем і пробив низом повз голкіпера. До фінального свистка рахунок не змінився, хоча шанси були як в одної, так і в іншої команди. Завдяки другій поспіль перемозі, «УФК-Карпати» стали першим фіналістом турніру.

Хто з команд складе їм компанію у вирішальному матчі змагань, з`ясовувалося у поєдинку ДЮФШ «Карпати» та донецького «Шахтаря». Тут команди видали справжній футбольний трилер, який закінчився на користь гірників – 6:4.
Першим відкрили рахунок донеччани, причому вже на 2-й хвилині після стрімкої контратаки. Господарі відігралися вже через п`ять хвилин, коли після навісу зі стандарту Карабіним, головою увігнав круглого під поперечку центральний захисник львів’ян Олег Лень. Не минуло й десять хвилин, як ДЮФШ «Карпати» вже вийшли вперед. Після чудової розрізної передачі на побачення з воротарем донеччан вийшов Андрій Бей, який скористався своїм шансом на всі сто. Коли вже йшли останні хвилини першого тайму, «Шахтар» не лише зрівняв рахунок, але й вийшов уперед. Спочатку гірникам вдалася атака у центральній зоні, після чого гравець «Шахтаря» вийшов на ударну позицію, проте з першої спроби переграти Назарія Стегницького не зумів, однак воротаря не підстрахували захисники і повторним ударом нападник таки пробив голкіпера «Карпат». А коли арбітр матчу Іван Родін вже готувався дати свисток про закінчення першого тайму, донеччани вдруге в матчі вийшли вперед, завдяки індивідуальним діям гравця, який сміливо пішов на двох захисників і, звільнившись від опіки потужно пробив повз Стегніцького.

На другий тайм львівська команда вийшла сповнена бажання відігратися. Вже на 3-й хвилині другої 40-хвилинки господарі розіграли просто блискучу комбінацію, яку влучним ударом завершив Ярослав Карабін. Рахунок знову став нічийним – 3:3. На цьому команди не обмежилися і до фінального свистка провели ще чотири голи, три з яких на рахунку команди з Донбасу, причому один з них після реалізації 11-метровго штрафного удару. Відзначимо, що за «Карпати» четвертий гол за рахунку – 3:5 провів Іван Осінський, однак треба відзначити при цьому й Андрія Бея, який став співавтором взяття воріт.

ДЮФШ «Карпати»: 12. Назарій Стегніцький, 4. Марко-Маркіян Кравець, 5. Роман Даніловський-к., 6. Олег Лень (17. Сергій Михайленко, 67), 8. Олександр Ленько (22. Мар`ян Корпан, 54), 19. Роман Костюк (11. Назар Кудь, 50), 10. Юрій Тлумак (16. Іван Осінський, 54), 20. Ігор Бекерський (24. Андрій Оленич, 41), 9. Ярослав Карабін, 25. Тарас Демчук (13. Тарас Шокало, 41), 21. Андрій Бей.

22 серпня в рамках Меморіалу Лева Броварського на верхньому полі стадіону «Україна» пройдуть два матчі третього ігрового дня
10:00: ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Вісла» (Краків)
12:00 «Шахтар» (Донецьк) – «УФК–Карпати» (Львів).