ДЮФШ «КАРПАТИ» U-14 У 3-МУ ТУРІ НА ТУРНІРІ В ХАРКОВІ ПРОГРАЛИ «ВОРСКЛІ»

20 серпня у Харкові відбулися матчі заключного 3-го туру у групах на Всеукраїнському турнірі з футболу серед юнаків 2005 року народження «Перша Столиця» з нагоди Дня міста Харкова та 110-ої річниці харківського футболу.

Цього разу суперником команди ДЮФШ «Карпати» була полтавська «Ворскла». Перший тайм пройшов за повної переваги «зелено-білих», які контролювали гру, створили значну кількість гольових моментів, однак втілити свою перевагу в забиті голи так і не зуміли. Другий тайм розпочався з голу у ворота «Карпат», який був проведений після стандарту. На цьому неприємності не закінчилися. Невдовзі після цього було вилучено капітана 14-річних карпатівців Віталія Гайдучка. І як наслідок, ще два пропущені м’ячі.

В паралельному матчі столичне «Динамо» розійшлося миром – 1:1 із запорізьким «Металургом» і цього вистачило киянам, щоб стати переможцем групи «А».

Підсумкове становище команд групи «А» після трьох турів: 1. «Динамо» (Київ) – 5 очок (різниця м’ячів 4:3); 2. «Металург (Запоріжжя) – 5 очок (м’ячі 2:0); 3. «Ворскла» (Полтава) – 1 очко (м’ячі 1:2); 4. «Карпати» (Львів) – 1 очко (м’ячі 1:5).
Завтра, 21 серпня, у стиковому матчі за 7-8 місця 14-річні карпатівці зіграють проти господарів турніру – харківського «Металіста». Інші пари стикових матчів: за 5-6 місця: «Ворскла» (Полтава) – «Чорноморець» (Деса); за 3-4 місця: «Дніпро» (Дніпро) – «Металург» (Запоріжжя) і звання переможця турніру у фіналі розіграють київське «Динамо» та донецький «Шахтар».