У ЛЬВОВІ СТАРТУВАВ МЕМОРІАЛ ЛЕВА БРОВАРСЬКОГО

20 серпня на верхніх полях стадіону «Україна» відбулися перші два матчі традиційного міжнародного турніру «Кубок «Карпат», присвяченого пам’яті майстра спорту, капітана і наставника команди «Карпати», заслуженого тренера України Лева Броварського, організаторами якого є Дитячо-юнацька футбольна школа «Карпати» за сприяння ФК «Карпати».
Першими о 10 годині грали дві команди структури ФК “Карпати”: колективи ДЮФШ та Академії футболу. Загалом це була рівна гра. Більше поталанило «академікам», які скористалися грубими помилками «школярів» у захисті. За «УФК-Карпати» забитими м’ячами відзначилися: Мар`ян Мокрик (18 хв.), Денис Слюсар (32 хв.) та Михайло Ходукін (73 хв.). Єдиний гол в ДЮФШ «Карпати» провів Ярослав Карабін на 15-тій хвилині.

ДЮФШ «Карпати»: 12. Назарій Стегніцький, 11. Назар Кудь (4. Марко-Маркіян Кравець, 63), 5. Роман Даніловський-к., 6. Олег Лень, 8.Олександр Ленько, 24. Андрій Оленич (19.Роман Костюк, 41), 10. Юрій Тлумак, 9. Ярослав Карабін, 20. Ігор Бекерський, 25. Тарас Демчук (16. (Іван Осінський, 65), 21. Андрій Бей (22. Мар`ян Корпан, 46).

О 17 годині відбувся другий матч першого ігрового дня. У поєдинку «Шахтар» (Донецьк) та польської «Вісли» (Краків) сильнішими були гірники, які провели в кожному з таймів по голу. Спочатку, на 28-й хвилині після грубої помилки центрального захисника відзначився Денис Пономаренко. А остаточну крапку в матчі на 73-й хвилині поставив Данило Бугаєнко, який перед цим вийшов на заміну.

21 серпня в рамках Меморіалу Лева Броварського на стадіоні Аграрного університету в Дублянах пройдуть два матчі:
10:00. «УФК–Карпати» (Львів) – «Вісла» (Краків)
12:00. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк)