ДЮФШ «КАРПАТИ»: У НОВИЙ СЕЗОН З БОЖОЮ БЛАГОДАТТЮ

6 вересня, за два дні до старту нового футбольного сезону 2018/2019 років, який для вихованців Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» розпочнеться матчами чемпіонату ДЮФЛ України проти BRW-BIK з Володимира-Волинського, за багаторічною традицією та з ініціативи директора ДЮФШ «Карпати» Ігоря Савицького та тренерського складу «школярів» усіх чотирьох груп, які братимуть участь у чемпіонаті країни, відбувся спільний молебень за успішний старт та загалом виступ команд школи в новому сезоні. Для цієї серйозної місії керівництво ДЮФШ «Карпати» спеціально запросило отця Андрія Хацка з Храму Святого Йосафата Української Греко-Католицької Церкви, що у Львові на вул. Замарстинівській, 134, який, до речі, є випускником СДЮШОР «Карпати», тренером якого був легендарний голкіпер, перший воротар в історії львівських «Карпат» Юрій Федорович Сусла. Отець Андрій поблагословив хлопців на нові звершення і побажав успіху на футбольному полі у новому сезоні.