ДЮФЛ УКРАЇНИ. ДЮФШ «КАРПАТИ» У 1-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =1 -1

8 вересня відбулися матчі прем`єрного 1-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася із BRW-BIK з Володимира-Волинського. Команди U-14 та U-15 грали вдома у Львові, а U-16 та U-17 – на Волині.

Два виїзні матчі принесли одне залікове очко. У матчі 16-річних команд наша команда, яку очолює тренер Роман Деркач, після першого тайму поступалася – 0:1, пропустивши гол з пенальті, хоча мала, принаймні, три хороші нагоди, щоб відзначитися у воротах BRW-BIKа. Найкраща нагода була Дениса Підгурського, однак воротар господарів вибив круглого буквально з лінії воріт. Однак у другій половині наші хлопці таки вирівняли статус-кво, коли відзначився той же Денис Підгурський вже на третій хвилині тайму, підібравши м`яча після навісу з лівого флангу і виносу захисниками волинян. Після того карпатівець метрів з 10-ти розстріляв ворота команди з Володимира-Волинського. У подальшому юні карпатівці переважали суперника, однак забити переможний гол так і не зуміли. У підсумку нічия – 1:1

У матчі найстарших команд U-17 зафіксовано мінімальну перемогу волинян, хоча не обійшлося тут без грубої суддівської помилки, коли арбітр хвилин за десять до фінального свистка не призначив бульш ніж очевидний пенальті, після того, як захисник господарів грубо збивав Ярослава Карабіна у власному штрафному майданчику… Першими тут відкрили рахунок гравці BRW-BIKа. Однак ще до перерви Карабін відновив рівновагу. У другій 45-хвилинці наша команда переважала суперника, однак пропустила вдруге. У підсумку поразка, про яку можна сказати, що не за грою.

А у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – BRW-BIK (Володимир-Волинський) – 2:0 (1:0)

8 вересняя 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Арбітр матчу: Іван Заліський (Івано-Франківськ). Асистенти арбітра: Данило Кусень та Мирон Танчин (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Олександр Огерчук (Львів).

«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик, 8. Владислав Зятківський, 6. Юрій Винницький, 33. Костянтин Квас (7. Максим Шута, 46), 22. Ростислав Баран, 15. Василь Гулка (10. Назар Касарда, 75), 77. Ростислав Коваль, 11. Данило Магасевич (18. Владислав Гнилянський, 77).

Тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Ростислав Баран (11), Максим Шута (70).

Свій перший офіційний поєдинок в чемпіонаті наймолодші карпатівці завершили з переможним рахунком, забивши по голу у кожному з таймів. Приємно, що при цьому хлопці Андрія Василитчука продемонстрували досить хороший рівень готовності, не залишивши супернику жодного шансу. Красномовний такий факт, що волиняни протягом усього матчу так і не завдали жодного удару у площину воріт.

Перший гол відбувся на 11-й хвилині, коли зусилля партнерів на 11-й хвилині влучним ударом метрів з 18-ти, після комбаційної атаки завершив центральний півзахисник Ростислав Баран. Ще у першому таймі могли 14-річні карпатівці вирішувати долю матчу, однак те, що не вдалося у першій половині зустрічі, вони зробили у другій 35-хвилинці.

На 70-й хвилині Максим Шута, який вийшов на заміну в другому таймі, красивим ударом на виконання спрямував смугастого у правий дальній кут, поставивши, тим самим, остаточну крапку в матчі. Хоча господарі могли довести гру й до розгромного рахунку, коли підвела виконавська майстерність у ще одного гравця, який вийшов на заміну. На 79-й хвилині Владислав Гнилянський не зумів переправити м`яча буквально з трьох метрів після прострілу з правого флангу…

НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ВІТАЛІЯ ПОНОМАРЬОВА

-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – BRW-BIK (Володимир-Волинський) – 2:0 (1:0)

«Карпати»: Юрій Герета-к. (77. Микола Ярош, 64), 3. Богдан Слюбик, 4. Віталій Холод (14. Олексій Товарницький, 63), 15. Андрій Кітела, 5. Юрій Важинський (31. Віталій Сахацький, 56), 7. Іван Варфаломєєв, 23. Олег Федор, 28. Роман Добрянський (18. Вадим Петришин, 43), 20. Андрій Столярчук, 8. Богдан Омеляновський (27. Матвій Янко, 41), 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 50).

Тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Матвій Бобик (33), Олег Федор (61).

За схожим сценарієм відбувався і другий матч цього ігрового дня. Але це стосується лише кінцевого рахунку й того, що юні карпатівці, як і їхні на рік молодші колеги, провели по голу у кожному з таймів. Лише початок гри був повністю за «зелено-білими», які домінували на полі хвилин 10-12-ть. Опісля гості вирівняли гру й на полі точилася рівна гра, оча за створерими моментами все ж таки перевага була у львівської команди.

Рахунок було відкрито наприкінці першої 35-хвилинки. Свої бомбардирські якості продемонстрував центрфорвард Матвій Бобик, який, після прострілу з правого флангу, прийняв круглого у воротарському майданчику, звільнився від опіки трьох оборонців, і влучно пробив у правий нижній кут.

Другого голу довелося чекати до 61-ї хвилини. Творцями цього взяття воріт стали Артур Федор, який замінив у другому таймі, автора першого голу Бобика, та Олег Федор. Перший грудьми скинув м`яча під удар і Олег Федор пробив просто блискуче, увігнавши круглого у лівий верхній кут.