ВИХОВАНЕЦЬ ШКОЛИ «КАРПАТИ» МАР’ЯН ШВЕД ВИВІВ УКРАЇНСЬКУ МОЛОДІЖКУ НА ДРУГЕ МІСЦЕ В ГРУПІ У ВІДБОРІ ДО ЄВРО-2019

11 вересня українська молодіжна збірна здобула несподівано важку мінімальну перемогу над ровесниками з Андорри у відборі до Євро-2019. Рятівником українців став випускник львівської СДЮШОР «Карпати» 2013 року під керівництвом тренера Василя Леськіва, який і зараз готує учнів у карпатівській школі, Мар`ян Швед. Гравець львівських «Карпат» неймовірним ударом наприкінці зустрічі приніс такі важливі три очки команді, завдяки чому команда Олександра Головка піднялася на друге місце у своїй відбірковій групі. Вітаємо, Мар`яне, так тримати і в наступних поєдинках, найближчий з яких відбудеться 13 жовтня проти Шотландії!