В РОДИНІ РОМАНА МАРИЧА – ПОПОВНЕННЯ!

13 вересня у представника тренерського корпусу Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» Романа Марича та його дружини Наталі народився другий син. Тепер у родини Маричів трійка дітей: два хлопчики (старший Максим , до речі, навчається в ДЮФШ «Карпати» і виступає за команду U-16) та одна дівчинка. Прийміть наші найщиріші вітання з цієї приємної події. Ваш синочок з`явився на світ за два дні до чергового календарного матчу, очолюваної вами команди U-15 з однолітками ФК «Львів» в рамках чемпіонату ДЮФЛ України. Сподіваємося, що хлопці зроблять вам подарунок у вигляді перемоги у львівському дербі.

Отож увесь колектив ДЮФШ «Карпати» бажає вам і подальших перемог як у спорті, так і в житті. Бажаємо також вам і вашій дитині міцного здоров’я, нехай стелиться щастям і радістю життєва дорога. А цей святковий день принесе Вам заряд позитивного настрою на наступні роки.

Хай пливе щасливо ваш життєвий човен
І минає легко береги круті,
І любові буде хай завжди він повен,
Це найголовніше у людськім житті.

З повагою колектив ДЮФШ «Карпати»