ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 2-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +3 =0 -1

15 вересня відбулися матчі 2-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-14 та U-15 грали вдома проти земляків із ФК «Львів», а U-16 та U-17 – в Хмельницькому проти місцевого «Поділля».

Два виїзні поєдинки принесли максимум залікових пунктів. Обидві наші команди здобули перші перемоги у цьогорічному сезоні, які є дуже важливими, насамперед з психологічної точки зору, адже у першому турі «Карпати» U-16 та U-17 втратили очки на Волині в двобоях проти BRW-BIKа. Тому з почином, хлопці!

У матчі 16-річних команд наша команда, після нічиєї у Володимирі-Волинському, цього разу перемогла новачка групи «Поділля», забивши по голу в кожному з таймів. Причому кінцевий результат не відображає того, що відбувалося на полі. Адже у разі реалізації всіх створених моментів, рахунок був би двозначним на користь «зелено-білих», один лише Дмитро Шостак мав забивати сім (!) голів і це не рахуючи того, що саме він відкрив рахунок у матчі на 23-й хвилині. Причому перший удар Дмитра прийняла на себе стійка, однак наш гравець був першим на добиванні і здругої спроби вразив ворота хмельниччан. А другий гол у ворота «Поділля» провів на 58-й хвилині Назарій Федурко. І це взяття воріт стало справжньою окрасою матчу. Отримавши круглого на правому фланзі карпатівець увірвався у штрафний майданчик суперника, обіграв чотирьох візаві і спрямував м`яча практично в порожні ворота.

Почин команди Романа Деркача підтримали й на рік старші колеги з U-17, старшим тренером якої є Любомир Вовчук. Після прикрої не за грою поразки у матчі проти BRW-BIKа, найстарші учасники ДЮФЛ забили у ворота хмельниччан шість м`ячів, не пропустивши жодного. Перші два голи створили Юрій Тлумак та Ярослав Карабін. Спочатку, на 14-й хвилині, вони на пару розіграли штрафний: Карабін відкотив круглого під удар Тлумаку і наш збірник відрив рахунок, а через п`ять хвилин відзначився вже сам Ярослав, після стрімкої контратаки.

Після перерви у ворота «Поділля» влетіло ще чотири м`ячі. На 46-й хвилині хороший удар з-за маж штрафного майданчика вдався тому ж Тлумаку. Згодом Олег Бей, вдало зігравши на добиванні, забив четвертий гол. Автором пятого голу став Тарас Штокало, який відзначився першим же дотиком після виходу на заміну. А остаточну крапку у матчі поставив Андрій Бей – 6:0.

А у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 0:2 (0:2)

15 вересня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». У 2-му таймі сильний дощ. Арбітр матчу: Євгеній Маковій (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Олег Патик та Ігор Смульський (обидва – Львівівська обл.). Спостерігач ФФУ: Олександр Огерчук (Львів).

«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик, 8. Владислав Зятківський, 6. Юрій Винницький, 7. Максим Шута (44. Андрій Вільховий, 60), 22. Ростислав Баран, 15. Василь Гулка (10. Назар Касарда, 60), 11. Данило Магасевич,  18. Владислав Гнилянський (33. Костянтин Квас, 36).

Тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Олег Батюк (8), Олександр Герега (15).

Доля цього матчу вирішилася у перші п’ятнадцять хвилин. До першого забитого голу на полі точилася рівна гра, однак все змінилося після першого взяття воріт. На 8-й хвилині захисники господарів забули на дальній стійці невисокого за зростом Олега Батюка і той без перешкод головою після навісу з правого флангу відкрив рахунок. Другий гол вийшов курйозним. Знову був навіс з правого флангу від Олександра Гереги, який подавав у штрафний майданчик, однак м`яч несподівано для всіх і, насамперед, воротаря «Карпат, залетів у дальній кут. Після цього і до кінця першого тайму на полі домінували гості.

Після перерви вихованці Андрія Василитчука додали в активності, зміцнив атакувальну міць «зелено-білих» і вихід центрфорварда Костянтина Кваса, однак гра так і закінчилася з переможним рахунком для ФК «Львів».

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА 15-РІЧНИХ КАРПАТІВЦІВ

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 2:1 (0:1)

15 вересня 2018 р. 14 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Дощ. Арбітр матчу: Євгеній Маковій (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Олег Патик та Ігор Смульський (обидва – Львівівська обл.). Спостерігач ФФУ: Олександр Огерчук (Львів).

«Карпати»: Юрій Герета-к., 15. Андрій Кітела, 3. Богдан Слюбик, 4. Віталій Холод, 5. Юрій Важинський, 7. Іван Варфаломєєв, 23. Олег Федор, 28. Роман Добрянський (18. Вадим Петришин, 65), 20. Андрій Столярчук (11. Артур Федор, 51), 8. Богдан Омеляновський (9. Данило Галикін, 53), 10. Матвій Бобик.

Тренер – Віталій Пономарьов.

Голи у «Карпат»: Юрій Важинський (40), Андрій Кітела (60).

Активніше розпочали матч вихованці Віталія Пономарьова, які повністю контролювали хід подій на полі і мали кілька хороших нагод, щоб відкрити рахунок. Однак, спочатку на 9-й хвилині трохи не пощастило Матвію Бобику, якого вивели практично віч-на-віч з воротарем, але мяч після удару центрфорварда «Карпат» по-зрадницьки полетів поряд із правою стійкою, а ще через кілька хвилин ФК «Львів» врятував воротар Савас Бурай, який парирував удар з близької відстані. Не забиваєш ти, забивають – тобі. Старе футбольне правило спрацювало й цього разу. Після подачі з лівого флангу невдало зіграв голкіпер «зелено-білих» Юрій Герета, чим і скоритався гравець суперника, який головою відкрив рахунок. Отак, не створивши більше жодного небезпечного моменту, гості пішли на перерву ведучи в рахунку.

Однак після перерви все стало на свої місця. Карпатівці, які виглядали симпатичніше, здобули заслужену перемогу, провівши два голи після розіграшів з кутового з правого кута. Цікаво, що авторами голів стали два крайні захисники «зелено-білої» команди. Спочатку, на 40-й хвилині, відзначився лівий оборонець Юрій Важинський, який увігнав круглого під поперечку, після того як хтось з партнерів відкотив йому під удар. А ще через двадцять хвилин, після подачі з кута поля від Галикіна, вдало зіграв на «другому поверсі» Андрій Кітела.