ЮНІ КАРПАТІВЦІ РОСТИМУТЬ І В «ЕКОЛЕНДІ»


 У суботу, 15 вересня, відбулося підписання угоди про співпрацю між Дитячо-юнацькою футбольною школою «Карпати» та мережею приватних навчальних закладів «Еколенд». Мета співпраці: набір найкращих юних талантів з найменшого дошкільного віку, їхня підготовка на навчально-тренувальній базі «Еколенда», яка є найсучаснішою у місті Лева, і, згодом, передавання до навчання в ДЮФШ «Карпати», де вони продовжать навчання уже в спекласах одного з найкращих, що входить у ТОР-4 футбольних закладів України. Саме тому представники тренерського штабу ДЮФШ «Карпати» спільно з наставниками з «Еколенду» братимуть участь у тренувальному процесі, надаватимуть консультативну та іншу допомогу з одною метою: якнайкращої підготовки юних дарувань для «зелено-білих».

Символічно, що початок співпраці співпав з офіційним відкриттям Футбольного клубу  «Еколенд», спортивним директором якого є випускник СДЮШОР «Карпати» Назар Яцишин, і початком першого турніру «EKOLAND CUP – 2018», організаторами якого були спільно ліцей «Еколенд» та ДЮФШ «Карпати». Окремо хочеться сказати кілька слів про цей новий навчальний заклад, який було збудованано 2017 року, а розташований на вулиці Скрипника, 11, неподалік Сихівського лісопарку площею 98 га, і напрямки його діяльності. Так ось, сюди входять дитячий садок на 160 дітей, підготовка до школи, початкова школа і основна школа на 320 учнів; а спортивна база ліцею «Еколенд» просто вражає: в одному місці тут зосереджено 8 ігрових об`єктів для дітей дошкільного віку, включаючи два міні-футбольні майданчики (відкритий та у приміщенні) зі штучним покриттям газону, тенісний корт, волейбольний, баскетбольний і гімнастичний майданчики, фітзал, тренажерну зону.

Саме на міні-футбольних майданчиках відбувалися футбольні баталії за участю чотирьох команд; ФК «Еколенд», ДЮФШ «Карпати», ФК «Динамо» (Львів) та МФК «Інтер-Юніон», свідками яких були батьки дітлахів, численні гості, а також керівництво ДЮФШ «Карпати» та «Еколенду». Перед початком змагань до присутніх з вітальним словом зверталися керівник ПРАТ «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ» Володимир Артемович, директор навчально-виховного комплексу «Садок-Школа-Ліцей «Еколенд» Оксана Іпакян, а також директор ДЮФШ «Карпати»  Ігор Савицький, а серед почесних гостей заходу були легендарний футболіст львівських «Карпат Степан Юрчишин та спортивний директор ФК «Карпати» Олег Бойчишин.  Щодо підсумків турніру «EKOLAND CUP – 2018», то переможцями змагань стали господарі змагань – ФК «Еколенд», другими фінішували вихованці філії ДЮФШ «Карпати», треті – МФК «Інтер-Юніон»  і четвертими фінішували юні львівські динамівці. Організатори подбали й про індивідуальні призи. Зокрема найкращим гравцем турніру визнано Дем`яна Шведа, сина екс-гравця львівських «Карпат» Василя Шведа. А ще усіх учасників та гостей очікували веселі конкурси, активні спортивні руханки, креативні фотозони, смачні какао-перерви та приємні несподіванки. Словом, свято футболу вдалося!

Юрій МИХАЛЮК