ТЛУМАК ТА КУДЬ ДОПОМОГЛИ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ U-17 РОЗГРОМИТИ АЗЕРБАЙДЖАН Й ВДРУГЕ

20 вересня, збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) під керівництвом тренера Володимира Єзерського, в якої 16 вересня розпочався останній збір перед кваліфікацією Євро, в Києві на НТК ім. В. Баннікова провела другий контрольний поєдинок проти збірної Азербайджану. Нагадаємо, що перша зустріч, яка відбулася 18 вересня, закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 7:0. Тоді двічі забитими м’ячами відзначився вихованець ДЮФШ «Карпати» Тарас Кудь, а ще один м’яч записав на свій рахунок інший карпатівець Юрій Тлумак. Цього разу вихованцям школи «Карпати» забити не вдалося, проте це не завадило українцям упевнено перемогти суперника й у другому спарингу, щоправда, трохи скромніше — 3:0. Карпатівці з`явилися на полі у другому таймі; Тлумак на 46-й хвилині, а Кудь – на 60-й.

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися в кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.
До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної із 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду ЧЄ відбудуться в березні, а фінальна частина змагань – у травні 2019 року.