ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 3-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +1 =3 -0

22 вересня відбулися матчі 3-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди ДЮФШ «Карпати» U-17 та U-16 грали вдома проти ФК «Львів», а U-15 та U-14 – в Івано-Франківську проти місцевого «Прикарпаття».

Два виїзні матчі закінчилися внічию. У поєдинку наймолодших команд після першого тайму були нулі, хоча команда Андрія Василитчука й виглядала краще. У другій 35-хвилинці першими відкрили рахунок господарі на 47-й хвилині. Однак за п`ять хвилин до кінця матчу, карпатівці зуміли забити гол у відповідь. У гостей пройшла атака лівим флангом, яку влучним ударом у дальній кут завершив Андрій Вільховий. Зауважимо,що для «Прикарпаття» це перше очко в цьогорічному сезоні.
У матчі 15-річних наша команда, яку очолює тренер Віталій Пономарьов, після двох домашніх перемог, не зуміла здобути звитягу у першому в сезоні виїзному поєдинку. Незважаючи на ігрову та територіальну перевагу, втілити її у забиті мячі «зелено-білі» так і не зуміли. Не сприяло й цьому важке поле стадіону «Наука» в Івано-Франківську. У підсумку безгольова ніия – 0:0.

А у Львові першими грали команди 2003 року народження.

U-16. «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 2:0 (0:0)

22 вересня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Арбітр матчу: Василь Файда (Львів). Асистенти арбітра: Данило Кусень та Павло Кравчук (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Сидор (Львів).

«Карпати»: 12. Дмитро Ледвій, 20. Віталій Роман, 14. Євген Биков, 3. Нікіта Бахмат (11. Владислав Чабан, 79), 5. Денис Підгурський, 19. Назарій Федурко, 2. Олег Сидоров (9. Сергій Давидов, 60), 18. Денис Яців (13. Нікіта Рогачов, 65; 7. Богдан Литвиненко, 78), 10. Назар Дуда, 8. Дмитро Шостак (21. Віталій Магера, 50), 17. Максим Марич.

Старший тренер – Роман Деркач.

Голи: Назарій Федурко (58, 79).

Перед грою команди розділяло два очки. ФК «Львів» розташовувався на першій сходинці турнірної таблиці, маючи максимум очок після двох турів – 6, а вихованці Романа Деркача, з 4-ма пунктами, були четвертими. Отож, у разі перемоги карпатівці мали шанс потіснити одноосібного лідера. Ще одною цікавинкою звітного матчу мало бути протистояння найкращої атаки (в «Львова» вісім забитих м`ячів) та оборони (у «Карпат» один пропущений м`яч).

Основні події цього поєдинку відбулися у другому таймі, хоча ще до перерви господарі мали кілька нагод, щоб відкрити рахунок. Так, на 31-й хвилині міг відзначитися центрфорвард Дмитро Шостак, який в один дотик замикав простріл зліва Назарія Федурка, однак зробив це невдало. Ще через дві хвилини міг вийти на побачення з голкіпером Назар Дуда, однак невадало прийняв мяч, який відлетів до воротаря ФК «Львів». Ще одна нагода була у Нікіти Бахмата на останній хвилині першого тайму. Наш гравець в один дотик замикав подачу справа від Макс има Марича, однак гостей врятував голкіпер, який стрибку перевів смугастого на кутовий.

Те що не вдалося в таймі першому, господарі втілили у життя в другій 40-хвилинці. Одразу зауважимо, що команда Романа Деркача другу половину зустрічі провела значно потужніше і цікавіше. Посприяли цьому і заміни, після яких команда перелаштувлася і тактично. Так, Назарій Федурко змістився з лівого флангу нападу у центр і став грати на позиції центрфорварда. І це принесло свої плоди. Саме Федурко став героєм матчу, провівши два мячі у ворота суперника. Перший мяч глядачі побачили на 58-й хвилині, після триходівки центром поля, яку розпочав Олег Сидоров, продовжив Назарій Дуда, а завершив Федурко обвідним ударом у лівий нижній кут.

Друге взяття воріт відбулося на 79-й хвилині після стрімкої контратаки лівим флангом. При цьому асистом відзначився Богдан Литвиненко, прострілом якого скористався Феурко.
Міг Назарій відзначитися й хет-триком, однак після його стрімкого проходу центром поля, коли він на високій швидкості втік від двох захисників, м`яч продетів поруч із лівою стійкою.

ЗАКОНОМІРНА НІЧИЯ…

U-17. «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 1:1 (0:0)

22 вересня 2018 р. 14 год. 30 хв. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Дощ. Арбітр матчу: Василь Файда (Львів). Асистенти арбітра: Данило Кусень та Павло Кравчук (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Сидор (Львів).

«Карпати»: 1. Назар Сасс, 11. Тарас Кудь (13. Тарас Шокало, 72), 4. Марко-Маркіян Кравець, 5. Роман Даніловський-к., 6. Олег Лень (24. Тарас Оленич, 65), 8. Олександр Ленько, 2. Олег Бей, 10. Юрій Тлумак (19. Роман Костюк, 62), 9. Ярослав Карабін, 25. Тарас Демчук (17. Сергій Михайленко, 68), 21 Андрій Бей.

Старший тренер – Любомир Вовчук.

Гол у «Карпат»: Роман Костюк (70).

Матч проти ФК «Львова», передостанньої команди за підсумками двох проведених турів, яка ще набирала очок в цьогорічному чемпіонаті, для вихованців Любомира Вовчука вийшов дуже непростим. Гості як слід налаштувалися на львівське «дербі» і з перших хвилин чинили шалений спротив господарям поля. До того ж перед самим початком цього матчу почався дощ, який не припинявся до фінального свистка. Хоча хто-зна якби розгорталися події у разі реалізації вже на 2-й хвилині гольового моменту, коли партнери вивели на ударну позицію Ярослава Карабіна, однак лівий вінгер «Карпат» не зумів переграти голкіпера «золотих левів», який вчасно вийшов із воріт, і скоротив поле обстрілу. Згодом був ще один момент у господарів, коли центрфорвард Тарас Демчук обіграв захисників і кинув у прорив Андрія Бея, однак той довго вовтузивя із мячем і нагоду було втрачено.

Після перерви гості додали в активності, насамперед, в атаці. Це призвело до того, що захисники «Карпат» допустилися помилки, зачепивши нападника ФК «Львів». Оскільки цей епізод трапився у штрафному майданчику «зелено-білих», арбітр матчу Василь Файда призначив пенальті, після чого рахунок став – 0:1. Однак раділи гості недовго. На 70-й хвилині спрацював джокер «Карпат» Роман Костюк, якому вистачило кілька хвилин після виходу на заміну, щоб відквитати рахунок. Центральний півзахисник «Карпат» виявився найспритнішим у воротарському майданчику після навісної подачі з правого флангу і переправив круглого буквально з двох-трьох метрів.

До фінального свистка рахунок не змінився, хоча обидві команди прагнули схилити шальки терезів на свою користь. У підсумку закономірна нічия – 1:1, адже, будемо відверті, того дня ніхто не награв на перемогу.