«КАРПАТИ» U-12 – ДРУГІ НА V МЕМОРІАЛІ АНДРІЯ БАЛЯ

Протягом 19 – 22 вересня 2018 року на футбольних полях Миколаєва, Роздолу та Нового Роздолу відбувався традиційний юнацький турнір з футболу серед гравців 2006 року народження, пам’яті заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера, уродженця Роздолу Андрія Баля.

П`ятий за ліком дитячий турнір на честь заслуженого майстра спорту Андрія Баля зібрав 12 команд-учасниць, які були поділені на три групи по чотири команди у кожній. Вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» були представлені командою на рік молодшою від всіх інших учасників, хлопцями 2007 року народження, тренером якої є Василь Леськів.

У своїй групі юні карпатівці почергово перемогли команди Старого Роздолу (2:0), Стрия – (11:0) та команду міста Дубно Рівненської області (4:1), що дозволило фінішувати на першому місці в групі.

У стиковому матчі вихованці Василя Леськіва продовжили переможну серію, розгромивши команду з Нового Роздолу з рахунком – 4:0.

В заключний ігровий день у фінальному поєдинку, де розігрувалося звання переможця турніру, суперником «Карпат» була команда з Жидачева. Першими відкрили рахунок жидачівці, однак львів`яни зрівняли рахунок. І все ж останнє слово було за на рік старшими суперниками, яким вдалося провести ще два голи у ворота «Карпат».

Після закінчення змагань усім учасникам вручили пам’ятні вимпели із символікою турніру, а кожній команді – вимпели і кубки за участь.

Не забули організатори й про індивідуальні призи. Зокрема накращим нападником турніру було визнано карпатівця Ростислава Байдака. Вітаємо!

І на завершення для статистики зафіксуємо прізвища тих, хто виборював для команди львівської ДЮФШ «Карпати», директором якої є Ігор Савицький, звання віце-переможця:

воротарі – Вадим Сташків, Святослав-Михайло Орищак; польові гравці – Ростислав Байдак, Роберт Газазян, Андрій Геймик, Віталій Горін, Ростислав Дяк, Матвій Затварський, Данило Заяць. Роман Змий, Олег Іконяк, Лук`ян Калагурка, Юрій Мужиловський, Максим Приступа, Яромир Приступа, Захар Свистун, Олег Станько, Іван Саноцький, Максим Бобиляк.

 Наша довідка:

Андрій Михайлович Баль (16 лютого 1958 р., Розділ — 9 серпня 2014 р, Київ, Україна) – видатний український футболіст та футбольний тренер. Майстер спорту міжнародного класу (1977), Заслужений майстер спорту (1986). Володар Кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призер Чемпіонату Європи з футболу 1988 р.; бронзовий призер  Олімпійськиз ігор 1980 року в Москві; учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.

В останні роки працював в структурі клубу «Динамо»: спершу асистентом тренера Олега Блохіна, потім тренером-селекціонером.

9 серпня 2014 року раптово помер під час матчу ветеранів футболу в Києві на 57-му році життя. Похований на Байковому кладовищі Києва.

Юрій МИХАЛЮК