ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 4-МУ ТУРІ: 4 ГРИ – 4 ПЕРЕМОГИ ПРИ РІЗНИЦІ М`ЯЧІВ 10:0

29 вересня відбулися матчі 4-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-14 та U-15 грали вдома проти ДЮСШ з Тернополя, а U-16 та U-17 – в Івано-Франківську проти місцевого «Прикарпаття». І всі наші команди здобули перемоги, не пропустивши при цьому жодного голу. Вітаємо і так тримати!

У матчі 16-річних команд вихованці Романа Деркача, які за підсумками 3-х турів очолювали турнірну таблицю, зберегли своє лідерство й у поєдинку з одним із аутсайдерів. Єдиний м`яч у зустрічі на 10-й хвилині другого тайму провів Назарій Федурко, якого вивів на побачення з голкіпером Назар Дуда. До речі, у попередньому турі ця ж пара створила такий же гол у ворота ФК «Львів». А Назарій Федурко забиває вже третю гру поспіль, маючи в своєму активі чотири голи.

За схожим сценарієм на важкому для гри полі стадіону «Наука» в Івано-Франківську розвивався й другий поєдинок ігрового дня, де зустрічалися 17-річні команди. Тут також перший тайм завершився «сухою» нічиєю. Однак команда тренера Любомира Вовчука у другому таймі зуміла втілити свою перевагу у три забиті м`ячі. Вирішальними у матчі стали дві заміни, коли на 55-й хвилині полі з`явилися Оленич та Бекерський, які налагодили гру в центрі поля. І результат не змусив себе довго чекати. Вже через кілька хвилин заробив пенальті і сам його реалізував Ярослав Карабін. Ще через три хвилини той же Карабін навісив зі стандарту, а Андрій Бей, зігравши на випередження, подвоїв рахунок. А остаточну крапку поставив ще один гравець, який вийшов на заміну – Тарас Шокало, який відзначився на 81-й хвилині, після стрімкої контратаки, яку розпочав воротар «Карпат», і яка закінчилася виходом сам-на-сам Шокала з голкіпером. Наш нападник скористався своїм шансом на всі сто відсотків. У підсумку – 3:0 на користь карпатівців, які обігнали у турнірній таблиці «Прикарпаття», яке перед грою випереджало «зелено-білих» на два очки.

А у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ (Тернопіль) – 4:0 (2:0)

29 вересня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Хмарно з проясненням. 10 градусів. Арбітр матчу: Богдан Дмитрук (Волинська обл.). Асистенти арбітра: Павло Кравчук (Львів) та Олег Патик (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).

«Карпати»: 12. Орест Кулій, 3. Андрій Кусий (2. Роберт Мамонов, 63), 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик, 8. Владислав Зятківський, 6. Юрій Винницький (16. Ростислав Гуль, 64), 33. Костянтин Квас, 22. Ростислав Баран (7. Максим Шута, 51), Назар Касарда (15. Василь Гулка, 49), 11. Данило Магасевич (21. Назар Ленишин, 64), 18. Владислав Гнилянський (44. Андрій Вільховий, 46).

Тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Ростислав Баран (10), Віталій Гайдучок (34), Костянтин Квас (50), Владислав Зятківський (59).

У матчі проти тернополян «Карпати» мали хорошу нагоду поповнити свій очковий багаж і піднятися у турнірних перегонах, оскільки географічні сусіди перебували на дні турнірної таблиці, зазнавши у трьох попередніх турах трьох поразок, не провівши при цьому жодного голу у ворота суперників, а пропустивши, натомість, 12 голів.

Вихованці Андрія Василитчука скористалися своїм шансом на всі сто відсотків, відвантаживши у ворота суперника чотири м`ячі, не пропустивши жодного.

Перше взяття воріт відбулося на 10-й хвилині після комбінаційної атаки. Ростислав Баран обігрався з партнером, після чого влучно пробив з лівої ноги у лівий нижній кут.

Під завісу першого тайму господарі подвоїли перевагу. Назар Касарда вивів на ударну позицію центрфорварда Владислава Гнилянського, якого перед самим штрафним майданчиком грубо збив захисник. Арбітр без вагань вилучив тернополяна з поля, а капітан «Карпат» Гайдучок пробив і сильно, і влучно.

Після перерви «зелено-білі» провели ще два голи, хоча могли забити значно більше. На 50-й хвилині Костянтин Квас, не виключившись з боротьби, з другої спроби таки переграв голкіпера ДЮСШ (перший його удар воротар парирував).

А четвертий гол виявився курйозним. «Вісімка» господарів Владислав Зятківський прострілював з лівого флангу, а воротар тернополян невдало приймав м`яч, після чого круглий від його рук перетнув лінію воріт.

У підсумку прогнозована перемога команди Андрія Василитчука – 4:0.

ПЕРЕМОЖНА ДОМАШНЯ СЕРІЯ 15-РІЧНИХ КАРПАТІВЦІВ ТРИВАЄ

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – ДЮСШ (Тернопіль) – 2:0 (0:0)

«Карпати»: Юрій Герета-к., 4. Віталій Холод (14. Олексій Товарницький, 60), 3. Богдан Слюбик, 15. Андрій Кітела (22. Олег Гайдамаха, 61), 5. Юрій Важинський (31. Віталій Сахацький, 62), 7. Іван Варфаломєєв (18. Вадим Петришин, 55), 23. Олег Федор (30. Мілан Михальчук, 55), 99. Євгеній Пастух, 11. Артур Федор (27. Матвій Янко, 57), 8. Богдан Омеляновський (28. Роман Добрянський, 36), 10. Матвій Бобик.

Тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Матвій Бобик (51), Олег Федор (54-пен.).

У попередньому турі вихованці Віталія Пономарьова втратили перші два очки в чемпіонаті, розписавши «суху» нічию в Івано-Франківську, і опустилися на третій рядок турнірної таблиці. А тернополяни, навпаки, після двох поразок на старті, здобули перші три очки і розпочали лік забитим голам, перегравши вдома ще одного аутсайдера – луцьку «Волинь» – 1:0. Однак гідно протидіяти «зелено-білим» весь ігровий час команді з Тернополя виявилося не під силу. Протрималися гості лише першу 35-хвилинку, при цьому не провівши жодної небезпечної атаки. У другому таймі карпатівці значно додали у грі і здобули заслужену перемогу.

Вже одна з перших атак у другій половині зустрічі мала всі підстави завершуватися взяттям воріт, однак після чудової комбінаційної атаки схибив лівий оборонець «Карпат» Юрій Важинський, який вже поклав на газон голкіпера ДЮСШ, але пробив повз ворота.

Як треба завершувати атаки продемонстрував Матвій Бобик, який на 52-й хвилині замкнув простріл з лівого флангу Романа Добрянського. При цьому треба відзначити Романа й за те, що він «вигриз» смугастого у захисників тернопільської команди, пройшов флангом, після чого зробив результативну передачу. Не встигли гості оговтатися, як отримали й другий м`яч у власні ворота. Його з 11-метрової позначки провів Олег Федор, розвівши круглого і воротаря у різні кути. Після другого взяття воріт гра втратила будь-який інтрес: на полі домінувала одна команда, яка мала всі шанси довести рахунок до розгромного, однак обмежилася двома забитими м`ячами.

Вже після гри з`ясувалося, що карпатівці вийшли на одноособове перше місце у турнірній таблиці, адже і моршинська «Скала», і ужгородський СДЮСШОР у звітному турі поступилися.