КАРПАТИ» U-10 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У ПОЛЬЩІ

Протягом двох днів, 29– 30 вересня, у польському місті Слюбіце відбувався традиційний дитячий турнір з футболу серед юнаків 2008 року народження, у якому взяла участь і команда Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» під керівництвом тренерів Романа Марича та Назара Савицького.

Загалом у цьому представницькому турнірі взяло участь 20 команд з Польщі, Німеччини, Чехії, Угорщини, Росії, Англії та України, які на першому етапі були поділені на дві групи по 10 команд у кожній.

Матчі відбувалися на трав`яному газоні відмінної якості стадіону ФК «Слюбіце» і тривали по 15 хвилин.Отож, протягом одного ігрового дня командам доводилося провести по девять ігор (!). Тому насиченість і завантаженість була ще та.

Вихованці карпатівської школи у перший ігровий день почергово переграли з однаковим рахунком (2:0) – німецькі «Гамбург» і «Герту», російський «Олімпік» Калінінград і польський «Олімпік» Вроцлав, а також чеський «Градєц Краловий» (1:0), ще одну команду з Німеччини – «Берлін Юнайтед» (5:3), господарів з польського міста Слюбіце – 6:0. А також одну гру звели внічию – 2:2 з «Погонню» (Щецин) і одну гру програли варшавській «Легії» – 1:2. У підсумку «зелено-білі» посіли перше місце у групі. Ось турнірна таблиця групи, де виступали «Карпати», після першого ігрового дня.

М Команда І М`ячі О
1 «Карпати» Львів (Україна) 9 25:7 22
2 «Погонь» Щецин (Польща) 9 17:9 17
3 «Градєц Краловий» (Чехія) 9 15:7 15
4 «Олімпік» Калінінград (Росія) 9 12:9 15
5 «Легія» Варшава (Польща) 9 24:13 14
6 «Герта» (Німеччина) 9 13:14 14
7 «Гамбург» (Німеччина) 9 15:9 12
8 «Олімпік» Вроцлав (Польща) 9 11:11 10
9 «Берлін Юнайтед» (Німеччина) 9 12:27 5
10 «Полонія» Слюбіце (Польща) 9 4:42 0

У другий заключний ігровий день вихованці Назара Савицького та Романа Марича разом з командами, які посіли 2-5 місця в їхній групі, а також п’ятірка найкращих з паралельної групи, грали в «Лізі Чемпіонів» за звання переможця турніру. Другий ігровий день склався не так вдало, як перший. Далася взнаки втома та й ігровий час налічував вже не 15-ть, а 12-ть хвилин.

Ось результати матчів, які відбулися 30 вересня:

«Карпати» – МТК Будапешт (Угорщина) – 0:2

«Карпати» – «Скала» Стрий – 1:0

«Карпати» – «Шльонск» Вроцлав – 1:0

«Карпати» – РБ «Лейпціг» – 0:2

«Карпати» – «Олімпік» Калінінград – 1:1

«Карпати» – «Градєц Краловий» – 0:3

«Карпати» – «Гамбург» – 3:0

«Карпати» – «Погонь» Щецин – 0:0

«Карпати» – «Зірка» Київ – 0:3

У підсумку юні карпатівці фінішували на підсумковому сьому місці. А трійка найкращих виглядає так: 1) РБ «Лейпціг» (Німеччина), 2) «Скала» Стрий (Україна) і треті – МТК Будапешт».

І на завершення для статистики зафіксуємо прізвища тих, хто брав учсть у турнірі в польському місті Слюбіце:

Баглай Ростислав,Сеник Олександр,Кузик Демян,Коткевич Максим,Давид Дмитро,Хлівнюк Назар,Шелепінський Володимир,Залипка Арсен,Ковалик Лукян,Жураєв Максим,Бузько Андріан,Назаренко Михайло.