АМАТОРСЬКІЙ ЗБІРНІЙ ЛЬВІВЩИНИ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТРЕНЕРСЬКОГО ШТАБУ ДЮФШ «КАРПАТИ» ЗАБРАКЛО ОДНОГО ГОЛУ ДЛЯ ВИХОДУ У ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ КУБКУ РЕГІОНІВ УЄФА

З 2 по 8 жовтня у Львові та Винниках відбувалися поєдинки проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА серед команд Групи 6. Саме у цій групі виступала аматорська збірна Львівської області, що стала переможцем всеукраїнських змагань та представляла Україну і яку очолює тренерський штаб з ДЮФШ «Карпати» (Віталій Пономарьов – головний тренер, Іван Шуга та Роман Марич – асистенти), а суперниками галичан були «Кастілья-і-Леон» (Іспанія), фінська «Каарінан Поят» та  «Угур» (Азербайджан).

Нагадаємо, що у червні цього року підопічні Віталія Пономарьова в Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова перемогли у фіналі Кубку регіонів ФФУ, здолавши у вирішальному поєдинку опонентів зі Сумщини (2:1), тому тепер представляли честь України на європейській арені.

Аматорська збірна Львівської області поєдинки проміжного етапу Кубку регіонів УЄФА проводила львівському стадіоні «Скіф» (вул. Черемшини, 17). Перші два матчі українці провели вдало здолавши суперників і при цьому не пропустили жодного голу у власні ворота:

2 жовтня: Україна — Азербайджан – 4:0

5 жовтня: Україна — Фінляндія – 1:0

Також без втрат до останнього туру підійшла й іспанська команда, з якою й мали зійтися хлопці Віталія Пономарьова 8 жовтня. Нашу команду влаштовувала й нічия, адже в українців була краща різниця забитих і пропущених м’ячів. Але цього дня іспанці виявилися сильнішими, провівши один вирішальний м’яч на 72-й хвилині, скориставшись чисельною більшістю, адже на 57-й хвилині Назар Бойко впродовж 5-ти хвилин отримав від арбітра дві жовті картки, друга з яких  автоматично перетворилася на червону. Але навіть попри цю прикру поразку вболівальники оплесками і вигуками «Молодці!» віддячили нашій команді за яскраві єврокубкові миті у Львові. У паралельному поєдинку на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках фінський «Каарін Поят» здолав азербайджанський «Угур» – 2:1. Підсумкове турнірне становище команд Групи 6: «Кастілья-і-Леон» (Іспанія) – 9 (різниця забитих і пропущених м’ячів 5:1), аматорська збірна Львівської області (Україна) – 6 (5:1),  «Каарінан Поят» (Фінляндія) – 3 (3:4), «Угур» (Азербайджан) – 0 (1:8).

Переможці кожної з груп (загалом 8 команд) потраплять у фінальний етап Кубку регіонів УЄФА, що відбудеться влітку наступного року.