ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 6-МУ ТУРІ: 4 ГРИ: +1 =2 -1

13 жовтня відбулися матчі 6-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цьому турі усі чотири команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалися з земляками із львівського «УФК-Карпати». Молодші команди U-14 та U-15 грали вдома на верхньому полі стадіону «Україна», а U-16 та U-17 – в Дублянах. Після 5-ти зіграних турів у клубному заліку обидві команди структури ФК «Карпати» посідали перші два рядки у 4 групі: «школярі» – перше з 46 очками, а «академіки» – друге з 44 пунктами. Не змінився розклад сил й після звітного туру.

У Дублянах на стадіоні Аграрного університету першими грали 16-річні команди. Перед грою вихованці Романа Деркача з 13-ма очками одноосібно очолювали турнірну таблицю, а «УФК-Карпати», маючи на два пункти менше, перебували на третій позиції. Не змінивя розклад у турнірній таблиці й після фінального свистка. Перший тайм завершився без голів. А у другій 45-хвинці наша команда зуміли схилити шальку терезів на свою користь. Вже на третій хвилині другого тайму, після комбінаційної атаки, свої бомбардирські якості продемонстрував Назарій Федурко, який отримавши м`яч на куті штрафного майданчика, змістився у центр і влучно пробив, відкривши рахунок. Це вже шостий гол нашого збірника в останніх п`яти матчах. А подвоїв рахунок інший Назар – Дуда, якому віддав результативну передачу той же Федурко.

Діаметрально протилежний розклад сил у турнірній таблиці був перед грою найстарших команд ДЮФЛ. Тут, навпаки, на чолі турнірної таблиці були «академіки», а «школярі» – третіми, відстаючи від лідера на три очки. Однак саме хлопці Любомира Вовчука були ближчими до того, щоб здобути повноцінні три очки. Ведучи в рахунку – 2:0, потім – 3:2, гра завершилася бойовою нічиєю – 3:3. Перші два голи карпатівці провели в першому таймі, завдяки голам Ярослава Карабіна з пенальті та Тараса Кудя, на що «академіки» відповіли одним влучним ударом. З рахунком – 1:2 й пішли команди на перерву. У другій 45-хвилинці господарі відновили рівновагу, однак Андрій Бей знову вивів вихованців ДЮФШ «Карпати» вперед, однак втримати переможний рахунок не вдалося. Під завісу зустрічі команда Ігоря Артимовича та Тараса Павліша врятувалася від поразки лише завдяки пенальті.

А у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:2 (1:1)

13 жовтня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 19 градусів. Арбітр матчу: Богдан Горошко (Львівська обл.). Асистенти арбітра: Олександр Химич (Львів) та Роман Любінець (Львів). Спостерігач ФФУ: Олександр Огерчук (Львів).

«Карпати»: 12. Орест Кулій, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик, 8. Владислав Зятківський, 6. Юрій Винницький (7. Максим Шута, 45), 33. Костянтин Квас (5. Назар Протасевич, 70), 22. Ростислав Баран (44. Андрій Вільховий, 42), 10. Назар Касарда (18. Владислав Гнилянський, 56), 77. Ростислав Коваль, 11. Данило Магасевич (23. Андрій Залуцький, 70+2).
Тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Віталій Гайдучок (28) – Віктор Ніколаєв (6, 50).

Обидві команди підійшли до гри сусідами за турнірною таблицею, маючи по три перемоги і по одній нічиїй та поразці. Лише кращою була різниця забитих і пропущених м`ячів у «УФК-Карпати». Отож, у очному протистоянні фактично з`ясовувалося, хто зможе скласти конкуренцію моршинській «Скалі», яка, наразі є одноособовим лідером і не знає гіркоти поразок: зокрема в звітному турі на виїзді розгромила «Волинь» – 3:0.

Загалом це була рівна гра, яка мала всі підстави завершитися результативною нічиєю – 1:1. Однак за нічийного рахунку результативної помилки допустився наш воротар, який невдало приймав м`яч після подачі зі штрафного від Віктора Ніколаєва ледь не з центра поля і практично з правої бокової лінії. До речі, саме цей гравець «УФК-Карпати» й відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, після атаки правим флангом і націленої передачі від Василя Дебича. Зрівняли рахунок вихованці Андрія Василитчука на 28-й хвилині, коли бездоганно виконав штрафний удар капітан «Карпат» Віталій Гайдучок, удар якого метрів з 25-28-ми не зумів парирувати голкіпер гостей Владислав Кучірка.

ЗАКОНОМІРНА НІЧИЯ…

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:0

13 жовтня 2018 р. 14 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 19 градусів. Арбітр матчу: Богдан Горошко (Львівська обл.). Асистенти арбітра: Олександр Химич (Львів) та Роман Любінець (Львів). Спостерігач ФФУ: Олександр Огерчук (Львів).

«Карпати»: 1. Юрій Герета-к., 4. Віталій Холод, 3. Богдан Слюбик, 15. Андрій Кітела,  5. Юрій Важинський, 7. Іван Варфаломєєв, 23. Олег Федор (18. Вадим Петришин,69, 99. Євгеній Пастух, 28. Роман Добрянський, 36), 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 68).
Тренер – Віталій Пономарьов.

У матчі 15-річних команд гра завершилася без голів. Активніше розпочали гру господарі, які домінували перших хвилин двадцять. І хто-зна якби закінчилася гра, якби зумів скористатися своїм шансом центрфорвард «Карпат» Матвій Бобик, який на 15-й хвилині після навісу зі штрафного з правого флангу, замість того, щоб пробивати, вирішив віддати м`яч під удар партнеру, однак зробив це невдало і захисники «академіків» встигли заблокувати постріл. Опісля гра вирівнялася і на полі було більше боротьби ніж футболу. Гра без моментів закінчилася закономірною нічиєю – 0:0.

У підсумку, вихованці Віталія Пономарьова залишилися на першій позиції,адже найближчий переслідувач – ужгородський СДЮШОР на виїзді поступився у Володимирі-Волинському, а моршинська «Скала», хоча й перемогла у Луцьку «Волинь» (6:0), відстає від «зелено-білих» тепер на два пункти. Саме з вихованцями Академії футболу «Скала» в наступному турі й зійдуться львівські «Карпати» у домашньому поєдинку 7-го туру.

Повністю переглянути матч 14-річних команд структури ФК «Карпати» можна тут

Повністю переглянути матч 15-річних команд структури ФК «Карпати» можна тут