ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» ВДОМА ДВІЧІ ПЕРЕМОГЛИ УЖГОРОДЦІВ

24 жовтня відбулися два з чотирьох матчів 8-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». У цей день у Львові на верхньому полі стадіону «Україна» зустрічалися команди U-14 та U-15 проти однолітків з ужгородського СДЮСШОР.

Інші два матчі за участю команд U-16 та U-17 «Карпат» та СДЮСШОР через задіяність трьох карпатівців; Віталія Романа, Дениса Підгурського та Назарія Федурка у складі юнацької збірної України U-16, перенесено на 31 жовтня.

U-14. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0 (1:0)

24 жовтня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Перед матчем дощ. 7 градусів. Арбітр матчу: Роман Ярмощук (Луцьк). Асистенти арбітра: Олександр Химич (Львів) та Ігор Смульський (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Михайло Кусень (Львів).
«Карпати»: 12. Орест Кулій, 3. Андрій Кусий, 20. Юрій Єзерський, 14. Максим Кулик, 8. Владислав Зятківський, 6. Юрій Винницький, 77. Ростислав Коваль, 44. Андрій Вільховий (22. Ростислав Баран, 61), 33. Костянтин Квас, 15. Василь Гулка (10. Назар Касарда, 61), 11. Данило Магасевич.
Тренер – Андрій Василитчук.

Гол: Владислав Зятківський (17-пен.)

Перед грою карпатівці відставали від ужгородців, які йшли на другому місці, на шість пунктів. Тому з турнірної точки зору цей матч мав важливе значення як для львів`ян, які в разі успіху могли наблизитися до четвірки найкращих, так і для закарпатців, які ведеть боротьбу зі «Скалою» за лідерство в групі. Краще своїм шансом скористалися вихованці Андрія Василитчука, які вийшли дуже зарядженими на цю зутріч і заслужено перемогли, завдяки єдиному голу Владислава Зятківського, котрий реалізував пенальті, призначений за грубу гру проти Юрія Винницького.

Щодо гостей, то вони особливо у другому таймі, намагалися переламати хід подій, однак вихованці Андрія Василитчука цього дня виглядали дуже гідно і не дозволили закарпатцям створити жодного небезпечного моменту біля воріт Ореста Кулія. Деяка напруга була лише після стандартів. А от «зелено-білі» мали ще кілька хороших нагод щоб збільшити гольову перевагу. Один центрфорвард Костянтин Квас міг двічі-тричі вражати ворота СДЮСШОР. Однак господарі обмежилися одним забитим м`ячем. А ужгородці зазанали другої поразки в чемпіонаті (перша – в Моршині від «Скали»).

«КАРПАТИ» U-15 ЗАКРІПИЛИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО

U-15. ДЮФШ «Карпати» (Львів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1 (1:1)

«Карпати»: 1. Юрій Герета-к., 4. Віталій Холод, 3. Богдан Слюбик, 15. Андрій Кітела, 5. Юрій Важинський, 7. Іван Варфаломєєв, 23. Олег Федор (27. Матвій Янко, 57; 9. Данило Галикін, 68), 99. Євгеній Пастух, 28. Роман Добрянський (18. Вадим Петришин,62), 20. Андрій Столярчук (8. Богдан Омеляновський, 48), 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 70+2).
Тренер – Віталій Пономарьов.

Голи у «Карпат»: Матвій Бобик (13), Віталій Холод (47-пен.).

У матчі 15-річних команд карпатівці також перемогли з мінімальним рахунком. Рахунок було відкрито на 13-й хвилині, коли після удару зі штрафного у виконанні Олега Федора, воротар ужгородців невдало парирував удар і першим на добиванні був центрфорвард господарів Матвій Бобик, який буквально з 2-3-х метрів переправив смугастого у ворота.

Однак ще до перерви ужгородці зуміли відігратися. На 26-й хвилині після подачі з кутового найспритнішим був гравець СДЮШОР, після чого рахунок став 1:1.

Після перерви долю цього непростого для обидвох команд матчу вирішив ще один стандарт. На 47-й хвилині гості порушили правила проти того ж Матвія Бобика і арбітр призначив пенальті, який реалізував Віталій Холод. Після удару центрального захисника «Карпат» м`яч влучив у ліву стійку і від неї залетів у ворота – 2:1.

У підсумку, вихованці Віталія Пономарьова залишилися на першій позиції у групі і тепер заключні три поєдинки осінньої частини проведуть на виїзді, перший з яких вже найближчої суботи у Луцьку проти «Волині».