ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 9-МУ ТУРІ: 4 ГРИ – 4 ПЕРЕМОГИ

27 жовтня відбулися матчі останнього в першому колі, 9-го туру, серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цьому турі усі чотири команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалися з вихованцями луцької «Волині».  Молодші команди U-14 та U-15 грали у Луцьку, а U-16 та U-17 – на верхньому полі львівського стадіону «Україна». У всіх чотирьох поєдинках перемогу святкували «зелено-білі» із загальною різницею забитих і пропущених м`ячів – 13:2. До речі, це вже третій випадок, коли карпатівці набирають максимальну кількість можливих очок у турі (так було з тернопільським ДЮСШ у 4-му турі та з хмельницьким «Поділлям» у 5-му).

Два виїзні матчі принесли максимальні шість залікових пунктів. У матчі 14-річних команд доля матчу вирішилася у другому таймі (перша половина закінчилася без голів). Завдяки єдиному голу півзахисника «зелено-білих» Ростислава Барана,  перемогу святкували вихованці Андрія Василитчука. Це друга поспіль перемога «Карпат», яка дозволяє продовжувати боротбу за місце в першому квартеті групи.

А у матчі команд U-15 було забито шість голів, п`ять з яких побувало у воротах «Волині». Відкрив рахунок вже у дебюті зустрічі Євгеній Пастух, який головою замкнув подачу з флангу. Подвоїв перевагу, реалізувавши 11-метровий штрафний удар центральний захисник Віталій Холод. Ще один м`яч до перерви провів також оборонець Юрій Важинський. Після переви побиття волинян продовжили Юрій Сімашко та Євгеній Пастух. Як бачимо, опорний півзахисник «Карпат» розпочав лік забитим голам у цьому подинку, він же й – завершив. Лучани спромоглися лише на один гол престижу. Здобувши чергову сьому перемогу, команда Віталія Пономарьова й надалі є одноособовим лідером, випереджаючи найближчого переслідувача – «академіків» «Карпат» – на три очки.

В цей же день на верхньому полі стадіону «Україна» першими грали команди 2003 року народження.

U-16. «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 2:1 (1:1)

27 жовтня 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Арбітр матчу: Тарас Радюкін (Хмельницька обл.). Асистенти арбітра: Денис Мороз (Львів) та Роман Любінець (Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Кусень (Львів).

«Карпати»: 1. Орест Лука (12. Дмитро Ледвій, 41), 17. Максим Марич,  20. Віталій Роман-к., 2. Олег Сидоров (11. Владислав Чабан, 8; 13. Нікіта Рогачов, 60), 9. Сергій Давидов, 5. Денис Підгурський, 3. Нікіта Бахмат, 10. Назар Дуда, 18. Денис Яців (22. Ярослав Панчишин, 67), 19. Назарій Федурко, 8. Дмитро Шостак (21. Віталій Магера, 65).

Старший тренер – Роман Деркач.

Голи: Нікіта Бахмат (38), Нікіта Рогачов (75)  – Кирило Тананайко (23).

З перших хвилин гості, які є відвертими аутсайдерами групи, притиснулися до своїх володінь, прагнучи зберегти свої ворота недоторканими. І така тактика до пори до часу спрацьовувала. Волиняни навіть першими відкрили рахунок. На 23-й хвилині гості заробили штрафний в метрі від центральної лінії поля. «П`ятірка» «Волині» Кирило Тананайко, незважаючи на далеку відстань, наважився на удар, до якого виявився неготовим воротар карпатівців Орест Лука, якому старший тренер «Карпат» Роман Деркач надав шанс проявити себе з перших хвилин. І лише за дві хвилини до свистка на перерву господарі відігралися. Після навісу з флангу від правого оборонця Максима Марича, дальню стійку замкнув Нікіта Бахмат, який в один дотик переправив смугастого у порожні ворота.

Після перерви малюнок не змінився. Господарі практично весь ігровий час проводили на половині поля «Волині», однак гостям довший час вдавалося відбиватися. На 58-й хвилині підопічні Володимира Фігеля залишилися в меншості. За другу жовту достроково поле змушений був покинути автор дебютного голу Кирило Тананайко. Чисельну перевагу «зелено-білі» втілили в забитий гол лише за п`ять хвилин до кінця зустрічі. Відзначився Нікіта Рогачов, якого вивели розрізною передачею на ударну позицію вивів Назар Дуда.

У підсумку важка перемога господарів, яка знову вивела карпатівців на перше місце в групі.

ЗЛИВА ГОЛІВ ВІД 17-РІЧНИХ КАРПАТІВЦІВ…

U-17. «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 5:0 (2:0)

«Карпати»: 1. Назар Сасс, 17. Сергій Михайленко (16. Іван Осінський, 51), 5.  Роман Даніловський-к., 8. Олександр Ленько, 4. Марко-Маркіян Кравець, 6. Олег Лень (24. Андрій Оленич, 61), 19. Роман Костюк (20. Ігор Бекерський, 53), 10. Юрій Тлумак (2. Олег Бей, 59), 21 Андрій Бей (23. Роман Софінський, 74), 11. Тарас Кудь (25. Тарас Демчук, 53), 9. Ярослав Карабін (13. Тарас Шокало, 78).

Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Ярослав Карабін (14, 16), Андрій Бей (47), Тарас Демчук (78), Роман Софінський (85).

«Зелено-білі», які набрали хід, цього разу не помітили луцьку «Волинь». Лучанам не вдалося гідно протидіяти господарям, які повністю контролювали хід подій і здобули заслужену перемогу. А фінальний рахунок навіть не відображає хід подій у цьому поєдинку.

Протрималися гості до 14-ї хвилин, коли після прострілу Романа Даніловського, який опинився на позиції правого вінгера, вдало зіграв Ярослав Карабін. Нападник «Карпат» через хвилину подвоїв перевагу. Цього разу асистував Карабіну лівий вінгер Андрій Бей. За рахунку – 2:0 команди пішли на перерву.

Не встигли команди розіграти м`яч з центра поля, як господарі забили третій гол. Знову асистом відзначився Роман Костюк, який зробив результативну передачу Андрію Бею.

Після цього Любомир Вовчук зробив одразу сім замін, давши можливість зіграти резервним гравцям. І двоє з них (Тарас Демчук та Роман Софінський) віддячили наставнику за довіру, провівши ще два м`ячі у ворота «Волині».

У підсумку все обійшлося для гостей лише п`ятьма пропущеними м`ячами, а «Карпати», здобувши чергові три очки, продовжують переслідувати земляків із «УФК-Карпати» і можуть скоротити відставання від лідера лише на один пункт. Для цього команді Любомира Вовчука треба перемогти у перенесеному матчі 8-го туру ужгородський СДЮШОР. Вібудеться ця гра, як і поєдинок 16-річних цих же команд, найближчої середи, 31 жовтня, в Закарпатті.