ДЮФЛ УКРАЇНИ. ПЕРШЕ КОЛО ЗАКІНЧИЛИ НА МАЖОРНІЙ НОТІ

31 жовтня відбулися два перенесені матчі 8-го туру серед команд вищої ліги чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». У цей день в Ужгороді зустрічалися команди U-16 та U-17 проти однолітків з ужгородського СДЮСШОР.

Першими грали 16-річні команди СДЮСШОР та «Карпат». Для того, щоб повернутися на перше місце, команді Романа Деркача необхідно було лише перемагати, адже моршинська «Скала» випереджала «зелено-білих» на одне очко. І наші хлопці з успіхом справилися з цим завданням, розгромивши закарпатців – 3:0. Рахунок відкрив на 17-й хвилині першого тайму лідер львівської команди Назарій Федурко, який у притаманному йому стилі накрутив у штрафному майданчику кількох суперників і невідпорно пробив повз голкіпера. Два інші голи відбулися вже у другій половині другої 45-хвилинки. Спочатку відзначився Денис Яців, який замкнув простріл з лівого флангу. А третій м`яч провів Ярослав Панчишин, який був першим на м`ячі після розіграшу стандарту і влучно пробив метрів з двадцяти.

Значно важче далася перемога нашій найстаршій команді, що бере участь в чемпіонаті ДЮФЛ України. Долю матчу вирішив єдиний влучний удар у середині першого тайму Ярослава Карабіна. Наш нападник, перебуваючи на правому фланзі, змістився у центр і неочікувано для воротаря ужгородців пробив у ближній кут. Після цього карпатівці мали ще багато нагод, щоб збільшити гольову перевагу, однак підводила реалізація. Другий м`яч, безперечно, в багато чому зняв би питання переможця, а так напруга була до останніх секунд поєдинку. До того ж господарі, які створювали напругу лише після навісних подач, мали чудову нагоду відігратися у другому таймі, однак не зуміли реалізувати пенальті. «Карпати» врятував Назарій Стегніцький, який парирував удар з 11-метрової позначки.

Завдяки цій черговій перемозі команда Любомира Вовчука піднялася на другу сходинку у турнірній таблиці групи. Вище лище інша команда структури ФК «Карпати» – «УФК-Карпати», яка має на одне очко більше.

Нагадаємо, що інші два представники Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» свої матчі 8-го туру проводили у Львові, 24 жовтня, також проти СДЮСШОР Ужгород і двічі перемогли: 14-річні – 1:0, а 15-річні – 2:1. Таким чином, це вже четвертий випадок, коли карпатівці набирають максимальну кількість можливих очок у турі (так було з тернопільським ДЮСШ у 4-му турі, з хмельницьким «Поділлям» у 5-му та луцькою «Волинню – у 9-му). Все це дозволило ДЮФШ «Карпати» очолити клубний рейтинг після першого кола. Вітаємо!