ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 10-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =2 -0

У суботу, 3 листопада, для усіх чотирьох команд львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» стартувало друге коло у чемпіонаті Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України серед команд вищої ліги у четвертій групі. У цей день відбулися матчі 10-го туру. Усі чотири команди ДЮФШ «Карпати» зустрічалася із BRW-BIK з Володимира-Волинського.  Команди U-16 та U-17 грали вдома у Львові, а U-14 та U-15 – на Волині.

Два виїзні матчі принесли чотири залікові очки. У матчі наймолодших учасників ДЮФЛ наша команда, яку очолює тренер Андрій Василитчук, після першого тайму поступалася – 0:1, пропустивши гол після кутового на 19-й хвилині. Відігралися юні карпатівці за три хвилини до кінця зустрічі. Центральний півзахисник «зелено-білих» Юрій Вінницький взяв гру на себе, обігравши двох візаві, після чого не без допомоги суперника опинився на газоні. Арбітр зустрічі, оскільки порушення відбулося у штрафному майданчику господарів, призначив пенальті, яке реалізував Владислав Зятківський. Таким чином, після двох перемог наша команда зіграла внічию – 1:1.

А от 15-річні карпатівці, які є лідером групи cеред команд U-15, зуміли взяти повноцінні три очки. Цікаво, що хлопці тренера Віталія Пономарьова два голи провели на перших секундах у кожному з таймів. Спочатку відзначився опорний півзахисник Євгеній Пастух, якому розрізною передачею асистував Андрій Кітела, а ледь розпочалася друга половина зустрічі, як подвоїв перевагу Олег Федор, який завдяки індивідуальним діям увірвався у штрафний майданчик і пробив низом повз голкіпера. У підсумку впевнена перемога «Карпат» – 2:0. До речі, з таким самим рахунком на користь «зелено-білих» закінчився і матч першого кола, а другий гол, як і тоді, провів Олег Федор.

А на верхньому полі стадіону «Україна» у Львові першими грали команди 2003 року народження.

U-16. «Карпати» (Львів) – BRW-BIK (Володимир-Волинський) – 1:1 (1:1)

3 листопада 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Арбітр матчу: Євгеній Маковій  (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Денис Мороз (Львів) та Василь Притула (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Ростислав Кусень (Львів).

«Карпати»: 12. Дмитро Ледвій, 9. Сергій Давидов, 20. Віталій Роман-к., 5. Денис Підгурський, 14. Євген Биков, 11. Владислав Чабан (22. Ярослав Панчишин, 60), 3. Нікіта Бахмат (17. Максим Марич, 68), 10. Назар Дуда, 18. Денис Яців (13. Нікіта Рогачов, 70), 19. Назарій Федурко, 21. Віталій Магера (8. Дмитро Шостак, 47).
Старший тренер – Роман Деркач.

Голи: Віталій Магера (35) – Юрій Матієшин (34).

«Карпати», які перше коло закінчили одноособовими лідерами, перед грою випереджали волинян, що йшли на шостій позиції, на десять очок. Однак така суттєва різниця в очковому доробку у підсумку не дозволила команді Романа Деркача здобути чергову перемогу і закріпитися на першій позиції. Гості побудували гру від оборони і не дозволили господарям створити багато моментів біля власних воріт. І хоча BRW-BIK практично не загрожував господарям, саме волиняни першими несподівано вікрили рахунок у зустрічі. На 34-й хвилині лівий захисник «зелено-білих» Євген Биков невдало вкинув смугастого з ауту, чим скористався Юрій Матієшин, який промчав правим флангом і несподівано пробив з гострого кута. Воротар карпатівці виявився неготовим до цього пострілу і м`яч залетів у дальній верхній кут.

Відігралися львів`яни практично одразу. У «Карпат» пройшла атака центром поля, яку влучним ударом з лінії воротарського майданчика завершив Віталій Магера, якого Роман Деркач вирішив спробувати на позиції центрфорварда. Не обійшлося при цьому й не без  невеликого рикошету від захисника.

Ще до перерви карпатівці провели другий гол, який після відмашки від лайсмена Дениса Мороза арбітр помилково не зарахував. Стався цей епізод на 39-й хвилині після чудової атаки в центрі поля і переведення м`яча на лівий фланг на Федурка. Назарій прострілив, а Нікіта Бахмат влучно пробив у лівий нижній кут. Лайсмен підняв прапорець, сигналізуючи, що Денис Яців торнувся м`яча, перебуваючи в офсайді. Після фінального свистка за присутності спостерігача арбітражу цей епізод було переглянути у відеоповторі, який засвідчив помилковість рішення Дениса Мороза.

Після переви команди обмінялися гольовими моментами. Так у гостей був момент з виходом «десятки» Святослава Зайка практично віч-на-віч, який завершився неточним ударом. А у господарів міг відзначитися лідер команди Назарій Федурко, однак вдало зіграв голкіпер BRW-BIKа, який вчасно вийшов із воріт і зумів парирувати удар з близької відстані.

ПЕРЕСЛІДУВАННЯ «АКАДЕМІКІВ» ТРИВАЄ…

U-17. «Карпати» (Львів) – BRW-BIK (Володимир-Волинський) – 7:1 (6:0)

3 листопада 2018 р. 14 год. 15 хв. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Арбітр матчу: Євген Маковій  (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Денис Мороз (Львів) та Василь Притула (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Ростислав Кусень (Львів).

«Карпати»: 12. Назар Стегніцький, 17. Сергій Михайленко, 8. Олександр Ленько-к., 6. Олег Лень, 4. Марко-Маркіян Кравець (22. Мар`ян Корпан, 51), 2. Олег Бей (24. Андрій Оленич, 46), 19. Роман Костюк (7. Микола Сеник, 58), 10. Юрій Тлумак (20. Ігор Бекерський, 50), 21 Андрій Бей (13. Тарас Шокало, 54), 11. Тарас Кудь (25. Тарас Демчук, 46), 9. Ярослав Карабін (23. Роман Софінський, 50).
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи у «Карпат»: Марко-Маркіян Кравець (2), Ярослав Карабін (14, 39), Тарас Кудь (36), Юрій Тлумак (42), Андрій Бей (45, 47).

До гри суперники підійшли сусідами у турнірній таблиці. Карпатівці перебували на другому місці, маючи 20 очок, а BRW-BIK розташовувався на третій позиції, маючи на два пункти менше. У першому колі, до речі, волиняни зуміли обіграти «зелено-білих» – 2:1. І от у стартовому матчі другого кола львів`яни зуміли реваншуватися і зробили це дуже переконливо.

Розпочався зорепад голів вже на 2-й хвилині. Господарі заробили право на штрайний удар на лівому фланзі, який взявся виконувати Марко-Маркіян Кравець. Наш лівий захисник пробивав у дальній кут, і круглий так нікого і не торкнувшись, вдарившись від газону, влетів у ворота.

Подвоїв перевагу на 14-й хвилині Ярослав Карабін, який отримавши передачу на правому фланзі, трохи змістився у центр і влучно пробив метрів з 18-20-ти у лівий кут.

Третій гол після зразкової атаки і останнього вертикального пасу від Тлумака на 36-й хвилині провів центрфорвард «Карпат» Тарас Кудь.

Наступні три голи відбувалися з інтервалом у кожні три хвилини. Так, на 39-й хвилині чудові індивідуальні дії у штрафному майданчику гостей продемонстрував Роман Костюк, який накрутив двох візаві і виклав смугастого під удар Карабіну.

На 42-й хвилині неймовірний за красою гол провів Юрій Тлумак, який дальнім ударом увігнав смугастого у ліву «дев`ятку».

А перед самим свистком на перерву шостий гол у ворота волинян провів Андрій Бей, який перехопив м’яча після того, як воротар невдало віддавав передачу партнеру і не роздумуючи пробив у лівий верхній кут.

Ледь розпочався другий тайм, як той же Андрій Бей забив гол-близнюк. Знову після його дальнього удару м’яч, зрикошетивши від поперечки, опинився у воротах.

Після того, як рахунок став – 7:0, наставник «Карпат» зробив ще п’ять замін (дві – відбулися одразу після перерви). Як показали подальші події, ці рокировки суттєво послабили ігрову поставу львівської команди. Однак максимум на що спромоглися гості, так це провести гол престижу.

У підсумку чергова розгромна перемога 17-річних карпатівців, які продовжують переслідувати земляків з «УФК-Карпати», які у цьому турі не залишили шансів хмельницькому «Поділлю». Розрив між суперниками зберігся і становить лише одне очко.

Також хотілося б відзначити першу появу після важкої травми, отриманої ще наприкінці минулого сезону, Миколи Сеника. Наш атакувальний півзахисник вийшов на 58-й хвилині і мав дві хороші нагоди відзначитися забитими голами, однак двічі вдало на останньому рубежі грав воротар суперника.