ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» В 11-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +3 =0 -1

У суботу, 10 листопада, відбулися матчі останнього в нинішньому календарному році, 11-го туру, серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-16 і U-17 приймали хмельницьке «Поділля». Двійка молодших команд U-14 і U-15 грали виїзні поєдинки на полі стадіону «Сокіл» у Львові проти земляків із ФК «Львів»

Два виїзні поєдинки принесли три залікові пункти.

У матчі 14-річних команд вихованці Андрія Василитчука, після нічиєї у Володимирі-Волинському, цього разу поступилася в місцевому «дербі» ФК «Львів» – 1:3. До перерви команди обінялися голами. Причому сталося це у перші п`ятнадцять хвилин поєдинку. Спершу після кутового забили господарі. Однак відразу, розігравши з центра поля, «зелено-білим» вдалася зрівняти рахунок. Данило Магасевич пройшов флангом і зробив націлену передачу на Максима Кулика. Вирішальним став другий тайм, у якому «золоті леви» провели два м`ячі. Спочатку господарі провели гол після удару зі стандарту і невдалих дій нашого голкіпера, а ще через десять хвилин ФК «Львів» закріпив гольову перевагу після індивідуальних дій одного з гравців.

А от лідер групи у віковій категорії U-15 команда тренера Віталія Пономарьова не мала особливих проблем у поєдинку з шостою у турнірній таблиці командою «золотих левів». Як і в матчі першого кола, знову сильнішими були карпатівці. Ще до перерви рахунок відкрив Матвій Бобик, який був першим на добиванні. А у другій половині зустрічі влучними ударами відзначилися Роман Добрянський, якому асистував той же Бобик, та Вадим Петришин. При третьому взяття воріт ФК «Львів» асистом відзначився Мілан Михальчук. А скільки ще було не реалізованих моментів у хлопців Віталія Пономарьова!

*   *  *

А на верхньому полі стадіону «Україна» у Львові першими грали команди 2003 року народження.

U-16. «Карпати» (Львів) – «Поділля» (Хмельницький) – 1:0 (0:0)

10 листопада 2018 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 9 градусів. Арбітр матчу: Андрій Шевчук (Волинська обл.). Асистенти арбітра: Данило Кусень та Олександр Химич (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Сидор (Львів).

«Карпати»: 12. Дмитро Ледвій, 17. Максим Марич (11. Владислав Чабан, 49),  20. Віталій Роман-к., 9. Сергій Давидов, 14. Євген Биков, 5. Денис Підгурський, 3. Нікіта Бахмат (13. Нікіта Рогачов, 53), 10. Назар Дуда, 18. Денис Яців, 19. Назарій Федурко, 8. Дмитро Шостак (21. Віталій Магера, 60; 7. Богдан Литвиненко, 76).
Старший тренер – Роман Деркач.

Гол: Богдан Литвиненко (78).

Доволі несподівано важко далася перемога команді Романа Деркача у грі з передостанньою командою групи. З перших хвилин зустрічі хмельниччани виставили «автобус» поблизу власних воріт і стримували невпинні атаки лідерів четвертої групи. А коли не вдавалося зупиняти гравців «Карпат» і ті виходили на ударні позиції, гостей рятував чи то голкіпер Олександр Яремов (найкращий у складі «Поділля»), чи стійки. І так гра тривала до 78-ї хвилини, коли спрацювали «джокери» наставника «зелено-білих». На передостанній хвилині регламентованого часу карпатівцям вдалася комбінаційна атака, в завершальній фазі якої Євген Биков зробив вертикальну передачу на гравця, який вийшов на заміну в другому таймі Нікіту Рогачова, а той в один дотик вивів під удар ще одного гравця, що розпочинав поєдинок з лави для запасних, Богдана Литвиненка. Наш центрфорвард завдав хоч і не сильного, проте влучного удару у правий нижній кут. Гості сигналізували, що гравець «Карпат» перебував  в офсайді, проте відеоповтор вже після гри підтвердив правоту дій арбітра матчу та лайсмена.

А все могло бути значно простіше, якби гравці господарів поля реалізували свої гольові моменти. Згадаймо, принаймні, два удари з близької відстані лідера «зелено-білих» Назарія Федурка. Однак, схоже, це був не його день…

П`ЯТА ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГА 17-РІЧНИХ «КАРПАТ»

U-17. «Карпати» (Львів) – «Поділля» (Хмельницький) – 9:0 (5:0)

10 листопада 14 год. 10 хв. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 9 градусів. Арбітр матчу: Андрій Шевчук (Волинська обл.). Асистенти арбітра: Данило Кусень та Олександр Химич (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Михайло Сидор (Львів).

«Карпати»: 12. Назар Стегніцький (1. Назар Сасс, 46), 17. Сергій Михайленко (5.  Роман Даніловський, 46), 8. Олександр Ленько-к., 4. Марко-Маркіян Кравець (22. Мар`ян Корпан, 53), 6. Олег Лень, 19. Роман Костюк (16. Іван Осінський, 46), 10. Юрій Тлумак (24. Андрій Оленич, 46), 2. Олег Бей, 21. Андрій Бей, 11. Тарас Кудь(25. Тарас Демчук, 46), 9. Ярослав Карабін (7. Микола Сеник, 55).
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи:Тарас Кудь (13, 30), Ярослав Карабін (14, ), Юрій Тлумак (41), Андрій Бей (45, 80), Іван Осінський (52), Олег Бей (62), Олександр Ленько (66-пен.).

Продовжують нас тішити як результатом, так і красивою грою найстарші учасники ДЮФЛУ команда U-17, старшим тренером якої є Любомир Вовчук. Цього разу наші хлопці забили у ворота хмельниччан дев`ять м`ячів, не пропустивши жодного. Перші три голи створили на пару Тарас Кудь та Ярослав Карабін. Спочатку, на 13-й хвилині, Карабін подав з кутового, а Кудь головою замкнув дальню стійку. Буквально через хвилину вже Тарас відзначився асистом, вигравши «другий поверх», після чого Ярославу не склало особливих труднощів переграти голкіпера ударом метрів з шести-семи. На 30-й хвилині ця пара довела рахунок до розгромного. Карабін розрізною передачею вивів на побачення з голкіпером Кудя, який в один дотик пробив низом повз голкіпера – 3:0.

Але на цьому наші хлопці не заспокоїлися. На 41-й хвилині Андрій Бей обікрав суперника, наблизився до воріт і міг завдати вирішального удару й сам, однак наш лівий вінгер помітив, що паралельним курсом мчав Юрій Тлумак, якому й було адресовано передачу, після якої останньому залишалося лише підставити ногу.

А коли вже спливала остання хвилина першого тайму, Карабін на своєму правому фланзі накрутив візаві у штрафному майданчику гостей й м`яко подав на дальню стійку, де у боротьбі із захисником прицільного удару головою завдав Андрій Бей – 5:0.

Після перерви наставники «Карпат» зробили сім замін, однак це не не вплинуло на перебіг подій на полі. І наша команда ще чотири рази вразила ворота хмельниччан.

Шостий гол провів Іван Осінський, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу на 52-й хвилині.

Через десять хвилин смачно приклався до м`яча Олег Бей, який був першим на добиванні після подачі з кутового.

Ще через п`ять хвилин карпатівці заробили право на виконання 11-метрового штрафного удару. Це не за правилами гості повелися з Сергієм Даніловським, який вийшов на заміну і грав на позиції правого захисника. Футбольний вирок бездоганно виконав Олександр Ленько, який вивів команду на гру з капітанською пов`язкою, оскільки Даніловський розпочинав цей поєдинок з лави для запасних. Міг відзначитися результативним ударом й сам Даніловський, однак після його удару на 71-й хвилині ворота гостей врятувала стійка.

А остаточну крапку в цьому черговому феєричному для нас матчі поставив Андрій Бей, який переправив смугастого після того, воротар «Поділля» парирував черговий удар Даніловського. У підсумку – 9:0 і пята поспіль перемога «зелено-білих», які продовжують переслідувати «УФК-Карпати» в заочній гонитві за лідерство у групі.

Отже, осінню частину сезону наші хлопці завершили на мажорній ноті, здобувши в останньому турі три перемоги. І тепер разом з іншою командою структури ФК «Карпати» – «УФК-Карпати» очолюють клубний залік, щоправда «академіки» мають на один пункт більше. Після цього туру настає зимове міжсезоння, після чого чемпіонат ДЮФЛ України продовжиться вже навесні наступного року. Наступний, 12-й тур, пройде 13 квітня.