КОМАНДУ U-10 ПОСВЯТИЛИ В КАРПАТІВЦІ

15 листопада нинішнього року назавжди запам’ятається 10-річним вихованцям Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». У цей день у їхньому житті відбулася важлива подія – їх було прийнято в юні карпатівці. Вітаємо!

Традиційно щороку, перед посвятою в карпатівці, юні футболісти відвідують заміську клубну базу. Так сталося і цього разу: у супроводі своїх батьків та тренера Романа Марича автобус вирушив о 12 годині 30 хвилин від стадіону «Україна» в Брюховичі, де на них вже чекали гравці та гостинний персонал першої команди карпатівського клубу, а також керівник програми розвитку дитячо-юнацького футболу КПФ «Карпати» Олег Бойчишин та легендарні футболісти «зелено-білих» Ігор Кульчицький та Степан Юрчишин. І ніякий дощ, що накрапав у місті Лева впродовж дня, не завадив дітям познайомитися з гравцями та тренерами першої команди, потрапити в їхні обійми, зробити селфі чи взяти автограф на пам’ять і зарядитися оптимізмом та позитивом від зустрічі зі своїми кумирами.

Екскурсія самою базою – ще одна знакова подія для хлопчаків. Вони буквально не знали, чого в цю мить їм хотілося більше – стрибнути в басейн з блакитною водою чи спробувати себе на одному з різноманітних тренажерів. Їхні очі розбігалися і абсолютно в кожного з’явилася нова мета – у майбутньому стати гравцем «Карпат» і мати повний доступ до усіх цих кімнат та кабінетів. По-особливому теплою та затишною видалася зустріч у конференц-залі, де до дітей з батьками прийшли гравці «Карпат»: Артем Федецький, Хорхе Карраскаль, Денис Мірошніченко, Олексій Гуцуляк, Назар Вербний, Микита Шевченко та Дмитро Кльоц, а також – головний тренер Жозе Мораіш, які ділилися своїми думками і порадами з дітьми як стати професійним футболістом. Але, за словами гравців та тренерів, футбольний інтелект не в останню чергу, формується і за шкільною партою…

Після зустрічі, що тривала добру годину, діти ще довго оглядали комфортну карпатівську базу, дивилися на фото з пам’ятних для «зелено-білих» матчів та подій, на вимпели, що висіли поруч і, напевно, у душі кожен з дітлахів мріяв про те, щоб дорости до першої команди і примножувати славу «левів».

А потім, о 16 годині 30 хвилин, маленьких футболістів чекав черговий крок до карпатівської сім’ї – посвята в футболісти. Спільними зусиллями ДЮФШ «Карпати» та СШ №73, на базі якої «юні леви» здобувають середню освіту, та батьківського комітету, це дійство відбулося в святковій атмосфері. До юних футболістів зі вступним словом зверталися священик отець Олег, який окропив юних карпатівців свяченою водицею. Окропив він не лише хлопців, а й їхніх батьків, тренерів, вчителів та всіх присутніх на святі.
Далі слово мали – директор ДЮФШ «Карпати» Ігор Савицький, директор СШ №73 Василь Нагірний, ветерани «Карпат» Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький, для якого цей день був також особливим, адже внук Ігоря Євстаховича – Роман Кульчицький є гравцем карпатівської команди U-10. А від батьківського комітету зі словами подяки на адресу представників «Карпат» та школи слово мала Леся Давид. Від клубу та свого наставника Романа Марича юні карпатівці отримали клубну атрибутику, комплекти форми, спортивні костюми, рюкзаки з символікою «Карпат» тощо, а завершилося свято – солодким столом.

Отже карпатівська сім’я отримала чергове поповнення. І будемо сподіватися, що ці, нині 10-річні хлопчаки, згодом стануть справжніми «левами», які з благословення Божого будуть примножувати славу «Карпат» та нашої держави.

Фото: © ФК «Карпати»