«КАРПАТИ» U-15 НА СТАРТІ ТУРНІРУ АНДРІЯ РОМАНОВИЧА ПЕРЕМОГЛИ ДОНЕЦЬКИЙ «ШАХТАР»

17 листопада на моршинському стадіоні «Медик» відбулися два перші матчі у рамках 1-го Турніру пам`яті Андрія Романовича – вихованця Академії футболу «Скала», який 10 серпня цього року у неповних 15-ть років трагічно і передчасно пішов з земного життя. Всього у змаганнях беруть участь чотири команди 2004 року народження: господарі з АФ «Скала», ФК «Львів», донецький «Шахтар» та ДЮФШ «Карпати».

Першими грали моршинці та ФК «Львів». Тут перемогу здобули представники міста Лева з рахунком – 1:0. З таким самим підсумком завершилася і друга гра першого ігрового дня. Юні карпатівці, завдяки реалізованому пенальті на 60-й хвилині Віталієм Холодом, здолали «Шахтар». А заробив цей 11-метровий правий оборонець «зелено-білих» Андрій Кітела, проти якого у брудному підкаті підкотився гравець донецької команди. Треба сказати, що рахунок по грі. Вихованці Віталія Пономарьова повністю контролювали хід гри, створили багато гольових моментів (чого не скажеш про «помаранчево-чорних», які загрожували лише зі стандартів), однак реалізували лише один. Чого вартий лише епізод одразу після того, як рахунок став на користь львівян, коли супершанс мав Євгеній Пастух, якого вивели на ударну позицію, однак наш гравець перекинув мяча через голкіпера, однак не влучив у ворота…Не допомогло донеччанам й вилучення опорного півзахисника «Карпат» Івана Варфоломєєва за 5-ть хвилин до кінця зустрічі.