«КАРПАТИ» ДОСТРОКОВО СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТУРНІРУ АНДРІЯ РОМАНОВИЧА

У неділю, 18 листопада, у Моршині відбулися два матчі другого ігрового дня у рамках 1-го Турніру пам`яті Андрія Романовича, у якому беруть участь чотири команди U-15: донецький «Шахтар»,  ФК «Львів», ДЮФШ «Карпати» та господарі турніру «Скала» (Моршин).

Розпочали ігровий день моршинська «Скала» та донецький «Шахтар», які напередодні з однаковим рахунком 0:1 поступилися двом командам зі Львова, відповідно, ФК «Львів» та вихованцям ДЮФШ «Карпати». І знову було зафіксовано вже звичний рахунок, цього разу на користь донеччан.

Продовжився другий тур львівським «дербі» між «Львовом» та «Карпатами». Тут попри всі намагання «золотих левів» нав`язати боротьбу «зелено-білим», сильнішими були хлопці Віталія Пономарьова, які без особливих проблем переграли суперника, забивши у кожному з таймів по голу. Причому дублем відзначився Богдан Омеляновський. Спершу наш лівий вінгер відкрив рахунок на 19-й хвилині, отримавши передачу з центральної зони,  Богдан на швидкості обіграв свого візаві і влучно пробив з лівої ноги в дальній кут. Схожим м`ячем відзначився Омеляновський і в другому таймі на 42-й хвилині. Збільшити гольовий доробок карпатівців ще у першому таймі міг Артур Федор, який грав на позиції центрфорварда і міг, принаймні, тричі відзначитися влучними ударами. По перерві лише поперечина врятувала ФК «Львів» після потужного пострілу Андрія Кітели…

Зауважимо, що в грі проти «Львова» Віталій Пономарьов зробив значну ротацію у складі в порівнянні з вчорашньою грою проти «Шахтаря». Так з тих гравців, хто виборов перемогу на старті змагань, з перших хвилин вийшли лише Богдан Слюбик та Євгеній Пастух. Ще один гравець Андрій Кітела вийшов на другий тайм. А інших ж виконавців, а це голкіпера Юрія Герету і польових гравців: Юрія Важинського, Олега Федора, Івана Варфоломєєва, Романа Добрянського, Андрія Столярчука та Матвія Бобика наставник вирішив приберегти на заключний матч Турніру. Натомість, мали змогу проявити себе гравці, які упродовж сезону мали мало ігрової практики, а булий ті, хто прибув на оглядини (воротар Віталій Щудляк, півзахисники Михайло Федашко та Святослав Боцьків).

Склад «Карпат» у матчі проти ФК «Львів»:
12. Віталій Щудляк (77. Микола Ярош, 36), 22. Олег Гайдамаха (15. Андрій Кітела, 36), 3. Богдан Слюбик-к, 14. Олексій Товарницький, 31. Віталій Сахацький, 9. Данило Галикін (26. Святослав Боцьків, 46), 99. Євгеній Пастух (4. Віталій Холод, 36), 30. Мілан Михальчук (23. Михайло Федашко, 36), 18. Вадим Петришин, 8. Богдан Омеляновський (24. Юрій  Сімашко, 46), 11. Артур Федор (27. Матвій Янко, 46).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (після 2-х турів)

М Команда І В Н П М О
1 ДЮФШ «Карпати» Львів 2 2 0 0 3-0 6
2 «Шахтар» Донецьк 2 1 0 1 1-1 3
3 ФК «Львів» Львів 2 1 0 1 1-2 3
4 АФ «Скала» Моршин 2 0 0 2 0-2 0

Здобувши дві поспіль перемоги, вихованці Дитячо-Юнацької футбольної школи «Карпати» достроково стали переможцями першого Турніру пам`яті Андрія Романовича. Вітаємо наших хлопців та їх наставників!

У понеділок, 19 листопада, відбудуться два матчі заключного третього ігрового дня. «Карпати» зіграють проти моршинської «Скали» (початок зустрічі о 10 год.), а після цього поєдинку зіграють «Львів» та «Шахтар». Тоді ж визначиться, хто посяде призові друге та треті місця.