УСЛІД ЗА «ШАХТАРЕМ» ТА «ЛЬВОВОМ», «КАРПАТИ» ПЕРЕМОГЛИ І «СКАЛУ»

У понеділок, 19 листопада, на моршинському стадіоні «Медик» відбулися два заключні матчі третього ігрового дня у рамках 1-го Турніру пам`яті Андрія Романовича, у якому взяли участь чотири команди U-15: донецький «Шахтар»,  ФК «Львів», ДЮФШ «Карпати» та господарі турніру «Скала» (Моршин).

Першими, о 10 годині, на засніжене поле моршинського стадіону вийшли «Скала» та вихованці ДЮФШ «Карпати». Після двох перемог на старті хлопці Віталія Пономарьова достроково стали недосяжними, тому гра проти господарів змагань з турнірної точки зору вже нічого не вирішувала. Однак існує таке поняття як честь клубу, яке ніхто не відміняв. Тому наша команда як слід налаштувалася і на останній поєдинок і заслужено перемогла – 3:2. Відкрив рахунок на 15-й хвилині після розіграшу з кутового центрфорвард «Карпат» Матвій Бобик, який після прострілу з правого флангу зіграв на випередження і в один дотик переправив круглого у ворота. Вже через три хвилини він же й подвоїв рахунок, майстерно відтерши корпусом свого візаві у воротарському майданчику і з трьох метрів розстріляв воротаря моршинської команди.

До честі «Скали» вони не змирилися з негативним рахунком і ще до перерви скоротили рахунок, після того як партнери вивели Дениса Почапського віч-на-віч з Миколою Ярошем.

На другий тайм старший тренер «Карпат» Віталій Пономарьов повністю оновив склад, замінивши усіх 11 гравців. Вже на шостій хвилині другої половини зустрічі Богдан Омеляновський знову продемонстрував свій бомбардирський хист (нагадаю, вчора він двічі вразив ворота ФК «Львів»). Щоправда, допоміг йому у цьому воротар «Скали», який необачно виконував передачу на партнера. Після цього нашому лівому вінгеру залишалося лише влучити у порожні ворота.

«Скалі» вдруге у матчі вдалося скоротити рахунок. На 65-й хвилині тепер вже помилкою воротаря «Карпат» скористався Денис Почапський, який у підкаті постелився у воротарському майданчику, намагаючись заблокувати передачу кіпера «зелено-білих» Віталія Щудляка, який нині перебуває на оглядинах. Лідер і найкращий гравець у складі моршинців був нагороджений за свою настирливість.

До фінального свистка рахунок так і не змінився. У підсумку третя поспіль перемога «зелено-білих» і заслужений титул переможця Турніру.

Склад «Карпат» у матчі проти «Скали»: 77. Микола Ярош (12. Віталій Щудляк, 36), 22. Олег Гайдамаха (9. Данило Галикін, 36), 4. Віталій Холод (3. Богдан Слюбик, 36), 14. Олексій Товарницький (15. Андрій Кітела, 36), 5. Юрій Важинський (31. Віталій Сахацький, 36), 7. Іван Варфоломєєв-к. (18. Вадим Петришин, 36), 30. Мілан Михальчук (20. Андрій Столярчук, 36), 23. Олег Федор (Михайло Федашко, 36), 26. Юрій  Сімашко (8. Богдан Омеляновський, 36), 27. Матвій Янко (26. Святослав Боцьків, 36), 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 36).

У другому і заключному матчі змагань грали «Шахтар» та ФК «Львів». Здобувши перемогу з рахунком – 5:2, перемогу і підсумкове друге місце вибороли донеччани. «Львів» фінішував на третьому місці і «Скала» – четверта.