«КАРПАТИ» ЗІГРАЛИ СПАРИНГИ З ПОЛЯКАМИ

Протягом 22-25 листопада на запрошення керівництва Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» у місті Лева гостювали гості з Польщі: команди «Дельта» Варшава та колектив з Жешува.

Звісно, серед програми заходів не обійшлося й без товариських матчів. Причому з польськими командами зустрічалися обидві структури ФК «Карпати»: не лише карпатівські «школярі», але й «академіки». Матчі відбувалися на полі зі штучним газоном Академії футболу «Карпати», що на вулиці Княгині Ольги.

Перед вами підсумки матчів за участю команд ДЮФШ «Карпати».

24 листопада (субота):
«Карпати» U-13 – «Дельта» U-13 – 7:1
«Карпати» U-15 – «Дельта» U-15 – 1:0

25 листопада (неділя):
«Карпати» U-14 – Жешув U-15 – 0:4
«Карпати»- U-16 – Жешув U-16 – 1:0

Як бачимо, із чотирьох проведених поєдинків вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» перемогли у трьох. Програли лише наймолодші учасники ДЮФЛ: 14-річна команда «Карпат», яка поступилася на рік старшим опонентам з Жешува. Хоча, звісно, результат у таких матчах – це не головне. Перемогла – дружба.