«КАРПАТИ» U-11 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МЕМОРІАЛІ ЕВЖЕНА ХАДАМЧИКА

23-25 листопада делегація ДЮФШ «Карпати» U-11 під керівництвом директора школи Ігоря Савицького та старшого тренера Романа Марича взяла участь у престижному турнірі, який відбувався вже у 41-й раз, «Меморіалі Євжена Хадамчика», що традиційно проходить у чеській Остраві, а організатором змагань була Академія футболу ФК «Банік» (Острава) під патронатом вихованця «Баніка», а згодом відомого гравця італійських клубів «Мілана», «Удінезе» та «Наполі» Марека Янкуловського.

Загалом у турнірі взяли участь 14 команд, які були поділені на дві групи по сім колективів у кожній. Матчі відбувалися у залі Спортивного центру Острава-Дубіна і складалися з одного тайму по 18 хвилин. Відзначимо, що формат матчів: 4 польові гравців + воротар на футзальному майданчику розміром 45 на 20 м.
Вихованці карпатівської школи потрапили до групи «В», де їхніми суперниками були італійський «Мілан», польська «Вісла» з Кракова, словацька «Жиліна» і три команди з Чехії: «Спарта» (Прага), «Карвіна» та господарі змагань «Банік» з Острави. Склад групи «А» сформували: київське «Динамо», англійський «Вест Хем», польський «Гурнік» (Забже), угорський «Дьйор», словацький «Тренчін» та чеські МФК «Вітковіце» (Острава), і «Славія» (Прага).

Свій перший матч «зелено-білі школярі» провели в суботу, 24 листопада», о 12 год. 20 хвилин за місцевим часом проти празької «Спарти». Тут було зафіксовано нічию – 4:4. Підсумки подальших поєдинків «Карпат» у групі:
«Карпати» – «Жиліна» – 3:4
«Карпати» – «Вісла» – 4:2
«Карпати» – «Банік» – 2:4
«Карпати» – «Карвіна» – 6:1
«Карпати» – «Мілан» – 0:2
У підсумку – сім очок при різниці м’ячів 19:17 і п’яте місце в групі. Перші три сходинки в групі «В» посіли – «Мілан» (18 очок), «Банік» (15) і «Спарта» – 8 пунктів.
У паралельній групі «А» перемогу святкували київські динамівці, які набрали 14 очок. Друге та третє місця посіли празька «Славія» та «Вітковіце», в активі яких по 11 пунктів.

У неділю, 25 листопада 11-річні карпатівці провели три стикові матчі за підсумкові 9-14 місця:
«Карпати» – «Дьйор» – 1:4
«Карпати» – «Тренчін» – 3:5
«Карпати» – «Гурнік» – 2:1
З урахуванням «золотих очок» в матчах групового турніру в переможних поєдинках з «Віслою» (4:2) та «Карвіною» (6:1) вихованці Романа Марича набрали 9 очок. Вище тут розташувалися «Дьйор» (15 очок) та «Тренчін» (12 очок). Отож, у підсумку «Карпати» посіли підсумкове 11 місце з 14 учасників. Найкращим бомбардиром «зелено-білих» на цих змаганнях був Лук`ян Ковалик, в активі якого 7 забитих голів.
Приємно, що на трибунах за наших хлопців уболівали футболісти київського «Динамо» під керівництвом тренера Віктора Усова, які підтримували карпатівців голосними скандуваннями та оплесками. До речі, кияни у підсумку фінішували на Меморіалі Евжена Хадамчика на 4-му місці, поступившись у грі за «бронзу» англійському «Вест Хему» – 0:1.
А переможцем турніру стали господарі змагань: «Банік» (Острава), який у фіналі обіграв «Вітковіце» з рахунком – 3:2.

Склад ДЮФШ «Карпати» U-11 на Меморіалі Евжена Хадамчика в Чехії: Андрій Аландарь, Ростислав Баглай, Остап Вонсович, Максим Жураєв, Арсен Залипка, Лук`ян Ковалик, Роман Кульчицький, Данило Семенюк, Назар Хлівнюк, Володимир Шелепінський.