«ЛЕВИЦІ» «КАРПАТ» ПРОВЕЛИ СПАРИНГИ З ЛИТОВКАМИ

28 листопада 2018 року у спортивному залі кафедри фізичного виховання та спорту Львівського торговельно-економічного університету відбулися два товариськи поєдинки з футзалу, де в гості до дівочих команд львівських «Карпат» на запрошення керівництва ДЮФШ «Карпати» та в.о. головного тренера «левів» Олега Бойчишина, завітали юні футболістки FC «Vilkija» з однойменного міста – чемпіонки Литви 2017-2018 рр., головним тренером яких є уродженець міста Лева Олег Федорчак.

Першими грали старші команди (2001-2002 років народження). Львів`янки вели у рахунку – 4:0, однак потім дещо розслабилися і гості у другому таймі ледь не звели гру до нічиєї. У підсумку – 5:4 на користь «карпатівок».

А от у другому поєдинку, де зустрічалися молодші команди 2003-2004 років народження сильнішими виявилися литовки, які зуміли взяти реванш за поразку старших колег. Гості перемогли з рахунком – 7:5.

В межах цієї акції також відбулася бесіда в.о. головного тренера «Карпат» Олега  Бойчишина та директора ДЮФШ «Карпати» Ігора Савицького із завідувачем кафедри фізичного виховання і спорту ЛТЕУ доцентом Ігорем Блащаком, під час якої співрозмовники домовлялися про можливості та умови співпраці.

Юрій МИХАЛЮК