КОМАНДА U-13 ДЮФШ «КАРПАТИ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТУРНІРІ ПІД ЕГІДОЮ UEFA – NAMBER ONE CUP

Протягом 1-2-го грудня на футбольних майданчиках «Indoor Arenи, що в польському місті Гданськ, одному з приймаючих міст Євро-2012, відбувався традиційний щорічний міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу «Namber One Cup» серед команд 2006 року народження (U-13), який проходить під патронатом UEFA.

Загалом у турнірі взяли участь 24 команди, серед яких такі відомі Академії та школи провідних європейських клубів, як «Ювентус» Турин, «Інтер» Мілан (Італія), ПСЖ (Франція), «Франкфурт», Байєр Леверкузен (Німеччина), «Вест Хем», «Евертон» (Англія), Фейєноорд» (Нідерланди), «Спарта» Прага (Чехія), «Вісла» Краків (Польща) та інші, серед них і 13-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати під керівництвом тренера Руслана Маланія. Усі ці 24 команди команди на першому етапі були поділені на чотри групи. Юні карпатівці потрапили до групи В. Матчі відбувалися у форматі: воротар плюс вісім польових гравців і тривали по двадцять хвилин.

Ось хронологічно підсумки поєдинків у груповому турнірі за участю «Карпат»:
«Карпати – «Шльонск» Вроцлав (Польща) – 2:2
«Карпати – «Евертон» (Англія) – 0:3
«Карпати – «Лехія» Гданськ (Польща) – 1:0
«Карпати – «Fablok» (Польща) – 0:1
«Карпати – «Ювентус» Турин (Італія) – 1:2.

Матч з італійцями вийшов дуже драматичним. Ще за чотири хвилини до кінця зустрічі наші хлопці вели в рахунку, завдяки голу Денис Григораша, однак заключні хвилини були за «Ювентусом», який спочатку зрівняв рахунок, а на останніх секундах і вирвав перемогу.
Після закінчення групових турнірів у стикових матчах за системою плей-офф визначалися підсумкові турнірні місця.

«Карпати» спочатку розгромили німецький «Франкфурт» – 7:0, а в наступній грі лише завдяки серії післяматчевих пенальті (основний час – 2:2) поступилися польському «Ювентусу». Ця поразка не дозволила 13-річним карпатівцям піднятися вище 17-го місця. До речі, два роки тому львівські «Карпати» 2004 року народження під керівництвом старшого тренера Віталія Пономарьова були переможцями цих престижних змагань.

А цьогоріч переможцем турніру став англійський «Евертон», друге місце у паризького «Парі Сен-Жермен», третіми фінішували представники ще одного англійського клубу – «Вест Хем».

І на завершення для статистики зафіксуємо прізвища тих, хто виступав у Гданську за ДЮФШ «Карпати» U-13:
воротарі – Богдан Якимчук та Руслан Лозинський; польові гравці – Ярослав Заповський, Володимир Король, Денис Григораш, Дмитро Матківський, Любомир Кузик, Микола Лебедєв, Назарій Мікляш, Віталій Лапко, Олег Строцький, Дмитро Наум, Максим Коваль, Владислав Решутко, Демян Бойко і Тарас Штокал.