ВІТАЄМО! АНДРІЮ ГАЙДУКУ – 46!

Сьогодні, 11 грудня, вихованцю СДЮСШОР «Карпати», колишньому голкіперу, який в українському професійному футболі провів 141 поєдинок за луцьку «Волинь» та стрийську «Скалу», а сьогодні тренеру воротарів Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» Андрію Гайдуку виповнюється 46 років!

З цієї нагоди керівництво, колеги по тренерському цеху, учні і всі працівники школи щиро вітають Андрія Васильовича, який вже багато років передає свій досвід молоді в ДЮФШ «Карпати», і зичать міцного здоров’я та особистого щастя. Нехай Вас завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних. Бажаємо сприяння фортуни та успіху в усіх футбольних і не тільки справах та починаннях.

З роси й води на многії літа!

З повагою колектив ДЮФШ «Карпати»