ДЮФШ «КАРПАТИ» ВИЗНАНО НАЙКРАЩОЮ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ ФУТБОЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2018 РОКУ

11 грудня у конференц-залі «Гранд-готелю» відбулися офіційні урочистості, під час яких Федерація футболу Львівської області відзначила героїв цьогорічного футбольного сезону.

Учасники та гості заходу мали чудову можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, а також переглянути на великому екрані відеосюжети про всіх номінантів і футбольні здобутки Львівщини у 2018-му році.

Приємно, що організатори не обминули увагою роботу Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», директором якої є Ігор Савицький. Так, серед переможців номінацій визнано «найкращою дитячо-юнацькою Академією футболу Львівської області 2018 року» саме ДЮФШ «Карпати», а «найкращим тренером дитячих команд Львівської області» Василя Леськіва. Окрім того, старший тренер «Карпат» U-15 Віталій Пономарьов став переможцем номінації «найкращий тренер Львівщини». Нагадаємо, що очолювана Віталієм Юрійовичем збірна Львівської області в червні цього року тріумфувала у фіналі Кубку регіонів ФФУ на стадіоні імені Віктора Баннікова в Києві, а у першій декаді жовтня представляла нашу країну на проміжному етапі Кубку регіонів УЄФА.

Також спеціальну нагороду за особистий внесок у розвиток та популяризацію футболу на Львівщині отримав легендарний футболіст львівських «Карпат», а нині заступник директора ДЮФШ «Карпати» Степан Юрчишин. Вітаємо!