«КАРПАТИ» U-10 – ДРУГІ НА МЕМОРІАЛІ ЄВГЕНА РУДАКОВА

Протягом 22-23 грудня у Києві відбувався традиційний третій за ліком всеукраїнський дитячий турнір «Кубок пам`яті Євгена Рудакова» серед команд 2008 року народження. Всього у змаганнях взяли участь 8 команд, поділених на дві групи: «А» і «В». Вихованці ДЮФШ «Карпати» під керівництвом тренерів Романа Марича та Назара Савицького потрапили до групи «В», де їхніми суперниками були «Динамо-2» Київ, луцька «Волинь» та запорізький «Металург». Групу «А» склали господарі турніру столичне «Динамо-1», ФК «Львів», «Ворскла» Полтава та «Чорноморець» (Одеса). Грали команди два тайма по 25 хвилин у форматі 8 польових гравців плюс воротар на півполя. Ігри відбувалися у манежі НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі.

У перший ігровий день «Карпати» здобуло дві перемоги, обігравши спочатку луцьку «Волинь» – 6:0 (голи: Соломон та Володимир Шелепінський – по 2, Максим Гавура, Арсен Залипка) та київське «Динамо-2» – 1:0, завдяки голу Лук`яна Ковалика. Наступного дня у заключномк матчі групового етапу «зелено-білі» святкувала перемогу над ФК «Металург» – 2:0 (Володимир Шелепінський, Максим Гавура), і, таким чином, посіли перше місце у своїй групі.

У паралельній групі «А» першими фінішувала перша команда київського «Динамо». Отже, у фіналі зустрілися «Динамо-1» та львівські «Карпати».
Фінал виявився досить напруженим, і долю поєдинку вирішив лише один забитий м’яч, який провів у другому таймі динамівець Кирило Рибак.

Третім на турнірі став запорізький «Металург», який з рахунком 3:0 обіграв «Металіст».
Організатори змагань визначили й найкращих футболістів у різних номінаціях. Так, найкращим півзахисником змагань було визнано гравця «Карпат» Лук`яна Ковалика. Вітаємо!

Довідка. РУДАКОВ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ. Легендарний український воротар. Заслужений майстер спорту СРСР. Народився 2 січня 1942 року у Москві. У 17-річному віці був зарахований у юнацьку команду «Торпедо» і отримав місце у дублі. У зв’язку з присутності у складі команди сильних воротарів поїхав грати за миколаївський «Суднобудівник». У 1963 році перейшов у київське «Динамо», кольори якого захищав 1964-1977 роках.
За збірну СРСР провів 48 матчів (в тому числі 6 матчів за олімпійську збірну СРСР).
У 1979 році тренував команду «Спартак» Івано-Франківськ.
У 1980-х роках працював у київському клубі С ДЮШОР «Зміна».