«ШКОЛЯРІ» «КАРПАТ» СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОДРАЗУ ДВОХ ТУРНІРІВ

Протягом 24-27 грудня у Львові тривав третій, заключний етап одного з наймасовіших традиційних дитячих футбольних турнірів в Україні «Christmas Cup», організований спортивним клубом «Уагол». Дитячі колективи з усієї України виборювали передноворічну корону турніру «Christmas Cup» у спортзалі СКА, спорткомплексі «Динамо», спортзалі Львівської Комерційної Академії та спортзалі «Олімпік».

Загалом на цьому турнірному відрізку, який відбувається під вивіскою «Lviv Indoor Cup», змагалися у шести вікових категоріях понад 60 колективів дітей 2006-2011-го років народження. Приємно, що одразу у двох вікових категоріях 2008 та 2009 років народження найсильнішими виявилися вихованці Дитячо-юнацької школи «Карпати». Вітаємо!

На турнірному шляху команд U-10 (2008 р.н.) юні карпатівці під керівництвом тренерів Романа Марича та Назара Савицького перемогли у семи з шести поєдинків із загальною різницею 57:4 і на п`ять пунктів випередили найближчого переслідувача – винниківський «Рух».

Ще переконливіше зіграли на цих змаганнях вихованці тренера Андрія Грінера. У турнірі команд U-11 (2009 р.н.) «зелено-білі» здобули перемоги в усіх зіграних поєдинках, включаючи півфінальну та фінальну зустрічі. І лише у фіналі проти столичного ДЮСШ-21, де наша команда перемогла – 2:1, карпатівці пропустили єдиний гол у семи зіграних зустрічах.

* * *

Переможну серію після «Lviv Indoor Cup» вихованці школи «Карпат» з команди U-10 продовжили у ще одному турнірі: «Кубку юних талантів», який проводила львівська обласна федерація футболу. Тут брали участь 8 команд, причому карпатівці були на рік молодшими від усіх суперників. На шляху до фіналу «зелено-білі» у своїй групі переграли ФК «Львів» (3:0) та винниківській «Рух-2» (4:1) і поступилися першій команді з Винник (0:1). Посівши підсумкове перше місце в групі, «Карпати» у фіналі зустрілися з переможцем паралельної групи – вихованцями стрийської філії моршинської Академії футболу «Скала». 28 грудня у спортзалі, що на ринку «Південний», хлопці Романа Марича та Назара Савицького у фінальному поєдинку впевнено переграли опонентів, забивши три голи, не пропустивши, натомість, жодного. У складі «Карпат» влучними ударами відзначилися Володимир Шелепінський, Лук`ян Ковалик та Максим Гавура.