«КАРПАТИ» U-11 – ПЕРЕМОЖЦІ МЕМОРІАЛУ ВАРАКСІНА

Традиційно на початку року у місті Лева проводиться юнацький турнір з футболу, пам’яті відомого футболіста та тренера, майстра спорту Володимира Вараксіна. Ці змагання щороку з 1980-го на початку січня проводить Федерація футболу Львівської області.

Знову порадували нас вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», які стали переможцями турніру серед команд U-11, сформованих з юнаків 2008 року народження. Всього у змаганнях цієї вікової групи взяли участь 16 команд, на першому етапі поділених на 4 групи по 4 команди у кожній.

У своїй групі «А» юні карпатівці почергово перемогли команди «Покрова-2» (4:0), ФК «Львів-2» – (4:2) та команду СДЮШОР-4 (2:1), що дозволило фінішувати на першому місці в групі.

У стикових матчах вихованці Романа Марича та Назара Савицького продовжили переможну серію, розгромивши в чвертьфіналі львівську «Покрову» – 3:0, а у півфіналі винниківський «Рух» з рахунком – 3:1.

В заключний ігровий день у фінальному поєдинку, де розігрувалося звання переможця турніру, суперником «Карпат» був  ФК «Львів». Регламентований ігровий час переможця не виявив, тому доля поєдинку вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. Влучнішими були «зелено-білі», які перемогли – 3:2.

Не забули організатори й про індивідуальні призи. Зокрема накращим воротарем турніру було визнано карпатівця Ростислава Баглая. Вітаємо!

Наша довідка:

Володимир Єгорович Вараксін, якому в серпні 2019-го могло би виповнитися 84 роки, з 1957-го по 1961-ий виступав у складі львівського ОСК. За цей час у чемпіонатах СРСР він відіграв 125 матчів та забив 4 м’ячі, 7 поєдинків провів у Кубку СРСР. У 1961-му році Володимир Вараксін захищав кольори львівського «Сільмаша». Кар’єру футболіста завершив 1971-го у «СКА» зі Львова.

У 1971-1972-му роках на посаді головного тренера працював у команді СК «Луцьк». Згодом – тренером у групі підготовки львівського «СКА». Серед вихованців Володимира Вараксіна є чимало відомих гравців: зокрема, Степан Юрчишин, Олексій Швойницький, Ігор Польний, батько Артема Федецького Андрій Федецький та інші.