ЩЕ ОДИН ВИХОВАНЕЦЬ ШКОЛИ «КАРПАТ» ГРАТИМЕ В ІСПАНІЇ

Ще на одного вихованця ДЮФШ «Карпати» стало більше в іспанському чемпіонаті. Услід за Василем Кравцем, який кілька днів тому підписав контракт з клубом елітного ешелону «Леганесом» і вже встиг дебютувати у кубковій грі проти мадридського «Реала», гравцем «Луго» став захисник «зелено-білих» Орест Лебеденко. Контракт українського гравця розрахований до червня 2023-го року. Про це повідомляє офіційний сайт іспанського клубу, що виступає в Сегунді. Презентація українця відбулася 22 січня.

«Із переходом Лебеденка «Луго» додає в своєму складі лівого захисника з видатними атакувальними можливостями, динамічність у грі і ефективність під час підтримки центральних захисників. Орест відрізняється здатністю добре грати на атаку і вмінням віддавати хороші передачі в штрафний майданчик суперника», – ось так відгукується про молодого українця іспанський футбольний клуб.

Лебеденко став заміною на лівому фланзі оборони Василю Кравцю, який власне з «Луго» перейшов в «Леганес». 20-річний Лебеденко зіграв 15 матчів у всіх турнірах нинішнього сезону в складі Карпат, зробивши одну результативну передачу.

На даний момент Луго знаходиться на 16-му місці Сегунди, маючи в своєму активі 23 очки після 22 турів.

Юрій МИХАЛЮК