МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА: 17-РІЧНІ ЮНАКИ «КАРПАТ» СТАРТУВАЛИ З РОЗГРОМНОЇ ПЕРЕМОГИ

У суботу, 26-го січня, відбулися перші поєдинки групового етапу одного з наймасовіших зимових турнірів в Україні – щорічного Меморіалу заслуженого тренера України, наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста, в якому цьогоріч за звання переможця посперечаються 56 команд.
Команда U-17 Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» дебютну гру групового турніру ювілейного XX Меморіалу Ернеста Юста провели проти ФК «Сокіл» Сокільники.

«Карпати» U-17 (Львів) – ФК «Сокіл» (Сокільники) – 4:0 (3:0)
26 січня 2019 року. 10 год. м. Львів. Штучне поле УФК. -4 градуси. Арбітр: Степан Лапко (Львів). Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Тетяна Гринишена.

«Карпати»: Назар Стегніцький (Назар Сасс), 17. Сергій Михайленко (Марко-Маркіян Кравець), Олександр Ленько, Олег Лень, Роман Даніловський (Іван Осінський), Олег Бей (Андрій Оленич), Юрій Тлумак, Ігор Бекерський, Андрій Бей (Роман Софінський), Ярослав Карабін (Микола Сеник), Тарас Демчук (Тарас Шокало).

Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Андрій Бей (27), Ярослав Карабін (30), Юрій Тлумак (38) Марко-Маркіян Кравець (58).

Свій дебютний поєдинок цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста у групі 11 17-річні «школярі» «Карпат» провели проти учасника другої ліги першості Львівщини сокільницького «Сокола». Попри всі старання «соколят» команда Любомира Вовчука виявилася сильнішою, забезпечивши потрібний результат ще в першому таймі, коли «зелено-білі» провели три голи у ворота суперника.

Перше взяття воріт відбулося на 27-й хвилині, коли після пресингу карпатівці заволоділи м`ячем і провели швидку атаку, після чого Юрій Тлумак вийшов на побачення з голкіпером, який і завалив нашого півзахисника на газон. Арбітр матчу міг призначити пенальті, однак він зробив майстерну паузу, дочекавшись що першим на підбиранні був інший карпатівець Андрій Бей, який і вкотив груглого у порожні ворота.

Другий гол також став можливим після пресингу з боку гравців. «Карпат». А далі свою майстерність у завершальній стадії атаки продемонстрував Ярослав Карабін. На 30-й хвилині рахунок став – 2:0.

Ще до перерви Юрій Тлумак на 38-й хвилині довів рахунок до розгромного.

Після перерви наставник нашої команди зробив одразу сім замін, давши можливість продемонструвати своє вміння іншим гравцям. Один з них Марко-Маркіян Кравець і встановив остаточний рахунок зустрічі, завдавши влучного удару з-за меж штрафного майданчика. М`яч від стійки залетів у ворота – 4:0.

Наступну гру у рамках Меморіалу Ернеста Юста карпатівці проведуть у наступну неділю, 3 лютого. Суперником нашої команди буде чемпіон Тернопільської області – ФК «Агрон-ОТГ» (Великі Гаї).