«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2019». ПЕРШИЙ ТУР ОСІЧКА НА СТАРТІ

1 лютого стартував черговий розіграш «Зимового Кубку ДЮФЛУ – 2019», організатором якого є Дитячо-Юнацька Футбольна Ліга України» та та Федерація футболу України. Для 16-річних команд він проводиться вже учетверте.

16-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» свої матчі на першому етапі проводять з 1 по 3 лютого на полі зі штучним покриттям стадіону «Сокіл» у м. Львові, а суперниками «зелено-білих» по групі «7» є ФК «Львів» та ВОДЮСШ (Вінниця). Саме з вінниччанами «Карпати» провели матч 1-го туру, який відбувся 1 лютого.

«Карпати» U-16 (Львів) – ВОДЮСШ U-16 (Вінниця) – 0:2 (0:1)
1 лютого 2019 року. 12 год. м. Львів. Штучне поле стадіону «Сокіл». Ясно. 4 градуси.
«Карпати» U-16: 12. Дмитро Ледвій (1. Орест Лука, 65), 17. Максим Марич (14. Євгеній Биков, 32), 5. Денис Підгурський, 2. Олег Сидоров (25. Павло Вітик, 65), 9. Сергій Давидов, 3. Нікіта Бахмат (16. Віталій Гренда, 62), 10. Назар Дуда, 21. Віталій Магера (7. Богдан Литвиненко, 46), 11. Владислав Чабан, 8. Дмитро Шостак (13. Нікіта Рогачов, 52), 18. Денис Яців.
Старший тренер – Роман Деркач.

Стартовий матч у групі 7 «Львів» закінчився сенсаційно. Лідер четвертої Західної групи за підсумками осінньої частини ДЮФЛУ львівські «Карпати» поступилися сьомій команді першої Центральної групи – віницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі – 0:2. Обидва м`ячі гості з Вінниці провели на початку кожного з таймів після грубих помилок захисників та воротаря «зелено-білих».

Для хлопців Романа Деркача це був перший офіційний матч у новому році. Відчувалося, що команда наразі ще далеко від кращої форми і гри, яку вона демонструвала восени минулого року. Та й склад був далекий від оптимального. Особливо відчутною була відсутність на полі двох збірників: лідера нападу й найкращого бомбардира Назарія Федурка, у якого важка травма, та Віталія Романа, котрий у ці дні перебуває у розташуванні юнацької збірної України U-16. Звернемо увагу й на те, що підготовку до «Зимовго Кубку ДЮФЛУ» карпатівці проводили на майданчиках меншого розміру чи «клітках», як називають у колективі ці «поляни» зі штучним покриттям. А перейшовши на поле стандартного розміру це було відверто помітно.

Хочеться сподіватися, що ця прикра поразка послужить хорошим уроком для майбутніх поєдинків.

Наступний матч групового турніру команда Романа Деркача проведе 3 лютого проти земляків із ФК «Львів». Початок зустрічі о 12 годині.

Юрій МИХАЛЮК