«КАРПАТИ» U-12 ФІНІШУВАЛИ ДРУГИМИ НА ФЕСТИВАЛІ «Я – ПАТРІОТ»

Протягом 15-17 березня на полі зі штучним покриттям у смт Смига Дубенського району Рівненської області відбувалися матчі 3-го Міжнародного дитячого фестивалю з футболу «Я-Патріот!».

Цьогоріч у змаганнях, організованих дитячо-юнацьким ФК «Єврошпон-Смига», поряд з командами із України взяли участь і команди із Литви та Польщі. Всього у змаганнях взяли участь 20 команд, сформованих з хлопців 2007 року народження, які були поділені на чотири групи по 5 колективів у кожній. Вихованці ДЮФШ «Карпати» були представлені двома командами: «Карпати»-«білі» та «Карпати»- «зелені».

У перший ігровий день обидві карпатівські команди здобули по три перемоги у групі та зазнали по одній поразці. Так, одна наша команда в Групі «С» розромила тернопільський «Чемпіон» (5:0), а також з однаковим рахунком (7:0) ДЮСШ Дубно і хоростківську «Зорю». А поступилися ФА «Олімпік» Київ – 0:1. Інша карпатівська команда у Групі «D» переграла старокостянтинівську «Вікторію» (1:0), і розромила ДЮСШ Красилів (4:0) та львівське «Динамо» (5:0). А поступилася луцькому «Вотрансу». У підсумку і «Карпати»-«білі» , і «Карпати»-«зелені» посіли в групах другі місця.

Наступного ігрового дня відбулися стикові матчі. Так, «Карпати»-«білі» переграли луцьку «Волинь» – 2:1, а «Карпати»-«зелені» з таким самим рахунком поступилися команді з Тернополя. «Карпати»-«білі» продовжили переможну ходу і на шляху до фіналу переграли ще команди з Волині та Тернополя, відповідно, 3:0 та 4:1. У фіналі на юних карпатівців чекав поєдинок проти ще одної команди луцької «Волині-2». За рівної гри футбольна фортуна була на боці лучан, які перемогли – 2:1.

По завершенню змагань організатори визнали гравця «Карпат» Ростислава Дяка найкращим нападником турніру. А у «Карпат-білих» найкращим гравцем став Роберт Газезян, а в «Карпат-зелених» – Максим Приступа.

Юрій МИХАЛЮК