ЮНАЦЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ U-15 З КВАРТЕТОМ КАРПАТІВЦІВ ПЕРЕМОГЛА В ІСТОРИЧНОМУ ДЕБЮТНОМУ МАТЧІ КОМАНДУ РУМУНІЇ

Юнацька збірна України U-15 (гравці не старші 2004 р.н.) під керівництвом Сергія Нагорняка у рамках навчально-тренувального збору провела перший з двох запланованих виїзних контрольних поєдинків проти однолітків з Румунії. Зауважимо, що це був перший історичний матч для наймолодшої юнацької збірної нашої країни.

2 квітня, українці завдяки єдиному голу півзахисника дніпровського «Дніпра» Даніеля Ківінди на 38-й хвилині здобула мінімальну перемогу. У складі українців з перших хвилин грав карпатівський воротар Юрій-Володимир Герета та захисник Богдан Слюбик. Ще два вихованці старшого тренера карпатівської школи Віталія Пономарьова – нападник Олег Федор та захисник Юрій Важинський виходили на заміну у другому таймі. Вся четвірка вихованців карпатівської ДЮФШ залишила, за словами наставників, дуже хороше враження.

У четвер, 4 квітня, українці  проведуть другий поєдинок проти однолітків з Румунії, після чого повернуться в Україну і в своїх клубах (школах, академіях) готуватимуться до весняної частини чемпіонату ДЮФЛ України

Фото з офіційного сайту ФФУ