«КАРПАТИ» U-13 – ВИБОРОЛИ ПРАВО ГРАТИ У ФІНАЛІ ТУРНІРУ ТОР-12 ELITE

Протягом 57 квітня в манежі Szalowa Sport Arena (Республіка Польща) тривав відбірковий турнір серед команд 2006 року народження, переможець якого здобував право потрапляння до фінальної частини ТОР-12 ELITE, яка пройде 16-19 травня в м. Закопане.

Всього у змаганнях взяли участь 12 команд U-13 з Польщі та України, поділених на дві групи по 6 колективів у кожній. Нашу школу представляла команда ДЮФШ «Карпати» U-13 під керівництвом тренерів Руслана Маланія та Андрія Грінера.

Група А

1. «Атлет» Київ
    2. «Ракув» Ченстохова
    3. «Сталь» Жешув
    4. «Атлетік» Одеса
    5. «Оранж» Конін
    6. «Респект» Шалова

Група В

1. «Карпати» Львів
    2. «Вісла» Плоцк
    3. «Прогрес» Краків
    4. «Рекорд» Бєльско Бяла
    5. «Одра» Ополє
    6. ДЮСШ-15 Київ

Вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» потрапили до групи «В», де здобули всі п’ять перемог, почергово перегравши однолітків з «Вісли» Плоцк – 1:0, ДЮСШ-15 Київ – 2:0, «Прогрес» Краків –– 1:0, «Одра» Ополє – 4:1 та «Рекорд» Бєльско Бяла –2:0. У підсумку заслужене перше місце у групі, при різниця м’ячів 10:1.

У півфіналі на нашу команду очікував поєдинок проти другої команди з паралельної групи – жешувської «Сталі». Основний час переможця не виявив – 0:0. Отож переможець визначався у серії післяматчевих пенальті. Влучнішими були львів`яни – 9:8. В іншому півфіналі ще одна команда з України столичний «Атлет» Київ також завдяки серії післяматчевих пенальті здолав «Віслу» Плоцк (0:0, по п. 4:3).

Фінальний матч виявився суто українським і дуже цікавим та напруженим, а його долю знову вирішила футбольна «лотерея» у вигляді післяматчевих пенальті, адже основний час закінчився «сухою» нічиєю. Футбольне щастя посміхнулося «Карпатам» 7:6, тому звання переможця відбору у путівку до ТОР-12 ELITE здобули «зелено-білі».

Отож остаточний склад учасників ТОР-12 ELITE виглядає так: «Карпати» Львів, «Шльонськ» Вроцлав, «Погонь» Щецін, «Легія» Варшава, «Вісла» Краків, «Заглембє» Любін, «Ягеллонія» Бялисток, Escola Varsovia, «Корона» Кєльце, «Сандеція» Нови Сонч, «Фаблок» Хржанув та GKS Катовіце. Саме ці команди протягом 16-19 травня в польському місті Закопане й розіграють звання переможця турніру.