ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 12-МУ ТУРІ –  ГРИ: +3 =0 -1

13 квітня відновилася весняна частина сезону 2018/2019 років для команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цей день команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-15 та U-14 грали вдома проти івано-франківського «Прикарпаття», а U-17 та U-16 – в місті Лева проти ФК «Львів».

Два виїзні матчі на полі зі штучним покриттям стадіону «Сокіл» принесли «школярам» «Карпат» максимум залікових пунктів. У грі 16-річних команд все вирішив один м`яч, який у другому таймі провів Євгеній Биков.

У матчі команд U-17 вихованці Любомира Вовчука ще до перерви провели три голи у ворота ФК «Львів», не пропустивши, натомість, жодного. Спочатку візначився Юрій Тлумак, потім гол-красень провів ТарасДемчук, а втретє вразив ворота господарів Ярослав Карабін, реалізувавши 11-метровий штрафний удар. На цьому наші хлопці не обмежилися і після перерви ще двічі відзначилися у воротах «золотих левів» (голи на рахунку Карабіна та Тараса Шокала). І лише тоді, коли рахунок вже був – 0:5, гравці ФК «Львів» спромоглися на один гол престижу.

А на верхньому полі стадіону «Україна» у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. «Карпати» (Львів)  – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1:2 (0:2)

13 квітня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Ясно. 8 градусів. Арбітр: Сергій Секунда (Луцьк). Асистенти арбітра: Олег Патик (Львівська обл.) та Ірина Чайка (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Віктор Кравченко (Львів).

«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик, 6. Юрій Винницький, 22. Ростислав Баран, 21. Назар Ленишин (7. Максим Шута, 57), 8. Владислав Зятківський, 10. Назар Касарда (15. Василь Гулка, 36), 17. Вадим Паневник (18. Василь Гнилянський, 36), 11. Данило Магасевич.
Резервні гравці: 12. Орест Кулій, 2. Роберт Мамонов, 16. Ростислав Гуль, 19. Любомир Білевич, 20. Юрій Єзерський, 5. Олег Ткачук.

Тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Василь Гулка (40) – Максим Соломка (22), Ігор Вікарюк (27).

Гру «Карпати» програли в першому таймі, коли протягом п`яти швилин пропустили два м`ячі. І це при тому, що вже на 4-й хвилині після подачі з кутового і удару головою Руслана Белея за карпатівців зіграла хрестовина. А ось другий стандарт приніс прикарпатцям перше взяття воріт. На 22-й хвилині вони заробили штрафний на лівому фланзі і після навісу оборонці «зелено-білих» відверто «проспали» на дальній стійці центрального захисника івано-франківців Максима Соломку, який без перешкод головою відкрив рахунок.

Через п`ять хвилин гості відзначилися вдруге. Після обрізки гравця «Карпат» неподалік від власного штрафного майданчика, гості розрізною передачею вивели на побачення Ігоря Вікарюка і той встиг пробити над голкіпером.

Після перерви Андрій Василитчук зробив дві заміни. І гра господарів стала більш агресивнішою, а, головне, змістовною і більш спрямованою на атаку (до перерви господарі грали здебільшого поперек поля). І вже на перших хвилинах другої 35-хвилинки «зелено-білим» вдалася гольова атака лівим флангом, після чого м`яч було переадресовано на протилежний фланг на Василя Гулку. Наш правий вінгер спочатку обробив м`яч і потім влучно пробив у дальній кут – 1:2.

Здавалося, що господарі дотиснуть суперника. В одному з епізодів після удару зі штрафного «Прикарпаття» врятував воротар, який виніс круглого буквально з лінії воріт. Однак попри всі намагання рахунок залишився без змін.

ОЧІКУВАНА ПЕРЕМОГА…

U-15. «Карпати» (Львів)  – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0)

«Карпати»: 1. Юрій Герета-к. (77. Микола Ярош, 76), 15. Андрій Кітела,  4. Віталій Холод, 3. Богдан Слюбик (14. Олексій Товарницький, 53), 5. Юрій Важинський (8. Богдан Омеляновський, 48), 7. Іван Варфаломєєв (18. Вадим Петришин,46), 99. Євгеній Пастух, 23. Олег Федор (30. Мілан Михальчук, 60), 28. Роман Добрянський, 20. Андрій Столярчук (21. Назарій Дерещук, 49), 11. Артур Федор (10. Матвій Бобик, 36).
Резервні гравці: 22. Олег Гайдамаха, 9. Данило Галикін.

Тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Євгеній Пастух (5), Віталій Холод (44-пен.)

Восени «Прикарпаття» було однією з двох команд, які зуміли відібрати очки у нашої команди, зігравши у безгольову нічию на полі жахливої якості стадіону «Наука» в Івано-Франківську. Цього разу на полі, про яке дбайливо подбали працівники ДЮФШ «Карпати», боротьби не вийшло. Перевага «Карпат» була відчутною з перших хвилин поєдинку. І не випадково, вже на 5-й хвилині господарі повели в рахунку. Андрій Кітела навісив з правого флангу і високий на зріст Євгеній Пастух з лінії воротарського майданчика головою пробив під поперечку. Ще до перерви вихованці Віталія Пономарьова могли довести рахунок до розгромного. Так захисники «Прикарпаття» двічі виносили смугастого з лінії воріт після подач з кутового у виконанні Юрія Важинського. А ще були інші нагоди…

У другому таймі карпатівці відзначилися вдруге. На 44-й хвилині після довгої передачі у штрафний майданчик гостей увірвався Роман Добрянський. Воротар «Прикарпаття» намагався завадити правому вінгеру господарів, проте зробив це з порушенням правил. 11-метровий впевнено реалізував Віталій Холод, розвівши круглого і голкіпера у різні кути.

Після цієї перемоги «Карпати» ще більше зміцнили своє лідерство, оскільки головні переслідувачі «зелено-білих» «Скала» та «УФК-Карпати» у Моршині зіграли в «суху» нічию. І тепер перевага команди Віталія Пономарьова над суперниками становить вже сім пунктів.

Повністю переглянути матч “Карпати” Львів – “Прикарпаття” 1:2 (0:2) U-14  можна тут