СТАРШІ ШКОЛЯРІ «КАРПАТ» ВТРАТИЛИ ОЧКИ В МАТЧАХ З «ПРИКАРПАТТЯМ»

19 квітня відбулися два з чотирьох матчів 13-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». У цей день у Львові на верхньому полі стадіону «Україна» зустрічалися команди U-16 та U-17 проти однолітків з івано-франківського «Прикарпаття». Ці матчі керівництвом ДЮФЛ України було перенесено на день раніше за проханням прикарпатців.

Інші два матчі за участю команд U-14 та U-15 «Карпат» та ДЮСШ Тернопіль відбудуться за графіком 20 квітня.

U-16. «Карпати» (Львів)  – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:2 (0:2)

19 квітня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 10 градусів. Арбітр: Євгеній Маковій (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Павло Кравчук та Володимир Болізюк (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).
«Карпати»: Орест Лука (12. Дмитро Ледвій, 25), 17. Максим Марич (Віталій Гренда, 76), 2. Олег Сидоров,  20. Віталій Роман-к., 9. Сергій Давидов, 14. Євген Биков, 5. Денис Підгурський, 3. Нікіта Бахмат (11. Владислав Чабан, 20 ), 10. Назар Дуда, 21. Віталій Магера  (13. Нікіта Рогачов, 31), 8. Дмитро Шостак (18. Денис Яців, 55).
Резервні гравці: 4. Віталій Юзвяк, 6. Павло Соболь.

Старший тренер – Роман Деркач.

Голи: Андрій Андрейчук (52-автогол), Денис Підгурський (80+1) – Андрій Андрейчук (5), Євген Данилюк (17).

Гру «Карпати» провалили в першому таймі, коли вже до 17-ї хвилини пропустили два м`ячі-близнюки внаслідок недбалих дій в обороні. Спочатку після навісної передачі з правого флангу головою відзначився Андрій Андрейчук, а згодом в аналогічній ситуації також після подачі з правого флангу головою замкнув, подвоївши рахунок Євген Данилюк. Відзначимо при цьому вкрай невдалі дії воротаря нашої команди Ореста Луки. Реакція старшого тренера 16-річних карпатівців була миттєвою. На заміну вийшов Дмитро Ледвій.

Прокинулися карпатівці вже після перерви. Гра тривала практично на одній половині поля. Господарі атакували майже всією командою, проте пройти насичений захист вдавалося нечасто. Допомогли стандарти. Спочатку, на  52-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Чабана, м`яч від ноги автора першого голу у ворота карпатівців Андрія Андрейчука зрикошетив прямісінько у правий нижній кут. До цього виявився неготовим воротар прикарпатців. А вже на першій з трьох компенсованих хвилин, також з кутового проте з лівого флангу, повітря виграв Денис Підгурський, який з ближнього кута спрямував круглого під поперечку. На більше господарям просто не вистачило часу.

ЩЕ ОДНА НЕОЧІКУВАНА ОСІЧКА…

U-17. «Карпати» (Львів)  – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:2 (1:1)

19 квітня 2019 р. 14 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Ясно. 10 градусів. Арбітр: Євгеній Маковій (Чернівецька обл.). Асистенти арбітра: Павло Кравчук та Володимир Болізюк (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).
«Карпати»: 12. Назар Стегніцький, 5. Роман Даніловський-к. (13. Тарас Шокало, 80+2), 8. Олександр Ленько, 22. Мар`ян Корпан, 6. Олег Лень, 19. Роман Костюк (24. Андрій Оленич, 88), 10. Юрій Тлумак (16. Іван Осінський, 71), 2. Олег Бей, 21. Андрій Бей, 9. Ярослав Карабін, 23. Роман Софінський (17. Сергій Михайленко, 51).
Резервні гравці: 1. Назар Сасс, 4. Марко Кравець, 20. Ігор Бекерський.

Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Роман Даніловський (16), Андрій Бей (57) – Мирослав Лазар (32, 53).

Услід за молодшими на рік карпатівцями, очки в матчі з прикарпатцями втратили і найстарші учасники ДЮФЛ України. Спочатку все добре складалося для вихованців Любомира Вовчука. На 16-й хвилині капітан «Карпат» Роман Даніловський продерся по своєму правому флангу і віддавав передачу на Карабіна. Захисник «Прикарпаття» намагався завадити, проте зробив це невдало і мяч підхопив той же Даніловський і потужно пробив у ближню «дев`ятку». Ще до перерви гості відігралися. На 32-й хвилині найактивніший у складі івано-франківців Мирослав Лазар вийшов на побачення з голкіпером і встиг проштовхнути круглого повз Стегніцького. Ще до свистка на перерву гості могли забити й вдруге. Проте після удару гравця «Прикарпаття», якому асистував той же Лазар, за господарів зіграла стійка.

І все ж на початку другого тайму «Прикарпаття» забило вдруге. Знову захисники господарів не вгледіли за «одинадцяткою» гостей і Мирослав Лазар забив свій другий гол у матчі. А передувало цьому епізоду вилучення центрального захисника «Карпат» Олександра Ленька, який дві хвилини перед цим отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

Залишившись в меншості, карпатівці таки зрівняли рахунок. На 57-й хвилині, після атаки лівим флангом, Андрій Бей з кількох метрів розстріляв ворота «Прикарпаття». Одразу після цього міг провести й переможний м`яч Юрій Тлумак, проте гостей врятував воротар.

Повністю переглянути матч “Карпати” Львів – “Прикарпаття” Ів.-Франківськ 2:2 (0:2) U-16 можна тут

Повністю переглянути матч “Карпати” Львів – “Прикарпаття” Ів.-Франківськ 2:2 (1:1) U-17 можна тут