ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 13-МУ ТУРІ: 4 ГРИ – +2=2-0

20 квітня дві команди дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-14 та U-15 провели у Тернополі заключні матчі 13-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі вищої ліги.

Наймолодші учасники ДЮФЛ України, після поразки у прем`єрному весняному турі від «Прикарпаття», зуміли реабілітуватися в Тернополі. Долю матчу вирішив єдиний гол, який в середині другого тайму провів Данило Магасевич, котрий на дальній стійці замкнув простріл з правого флангу від Василя Гулки. Отож, хлопці Андрія Василитчука здобули другу в сезоні перемогу на ДЮСШ, адже у першому колі у Львові «Карпати» перемогли тернополян – 4:0.

Також другу звитягу над географічними сусідами здобули й вихованці Віталія Пономарьова, які, як і в першому матчі у Львові, знову перемогли ДЮСШ Тернопільз однаковим рахунком – 2:0. Цього разу 15-річні карпатівці провели по голу у кожному з таймів. Спершу, на 12-й хвилині, після подачі з кутового відзначився центральний захисник Богдан Слюбик. А на 60-й хвилині сам заробив пенальті, і сам його реалізував Артур Федор.

Нагадаємо, що напередодні старші юнаки ДЮФШ «Карпати» U-16 та U-17 розпочали звітний тур з двох нічиїх на власному полі з однаковим рахунком – 2:2, приймаючи однолітків івано-франківського «Прикарпаття».