ДЮФЛ УКРАЇНИ. СВЯТКУВАТИ ВЕЛИКДЕНЬ ЙДЕМО У ГАРНОМУ НАСТРОЇ

У четвер, 25 квітня, відбулися матчі 14-го туру серед команд вищої ліги чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» U-14 та U-15 приймали хмельницьке «Поділля». А інша двійка старших команд U-16 та U-17 грали виїзні поєдинки у Тернополі проти місцевої ДЮСШ. І що приємно, у всіх цих чотирьох поєдинках карпатівці здобули перемоги!

У матчі 16-річних команд вихованці Романа Деркача, після домашньої нічиєї проти «Прикарпаття», відігралися проти тернополян і зміцнили своє одноособове лідерство у групі. Тут все вирішив один м`яч, коли на 12-й хвилині другого тайму ривок капітана карпатівців Віталія Романа господарі зупинили у своєму штрафному майданчику з порушенням правил. Футбольний вирок реалізував Денис Підгурський.

Інша наша команда U-17 також не мала жодних проблем у поєдинку з одним із аутсайдерів групи. Тут гру фактично було зроблено ще до перерви. Перші два голи «зелено-білим» забезпечили два голи-близнюки Тараса Кудя, який головою замикав подачі зі стандартів. Третій м`яч провів Юрій Тлумак, а четвертий – Олег Бей, який влучно пробив зі шрафного удару у ближній кут. До перерви господарі провели один гол престижу. У другій 45-хвилинці наша команда відзначилася ще двічі, причому голи провели гравці, які вийшли на заміну. Спочатку влучний удар вдався Іванові Осінському, а згодом Ігор Бекерський встановив остаточний рахунок – 6:1 на користь «Карпат».

* * *

А на верхньому полі стадіону «Україна» у Львові першими грали команди 2005 року народження.

U-14. «Карпати» (Львів) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:0 (3:0)

25 квітня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Ясно. Дрібний дощ. 14 градусів. Арбітр матчу: Микола Столярчук (Чернівецька обл.) Асистенти арбітра: Андрій Боднарчук (Львівська обл.), Степан-Андрій Гой (Львів) (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Гураль (Львів).

«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик,  6. Юрій Винницький (33. Антон Гордєєв, 66), 22. Ростислав Баран (5. Олег Ткачук, 52), 21. Назар Ленишин (7. Максим Шута, 36),  8. Владислав Зятківський (16. Ростислав Гуль, 64), 10. Назар Касарда (15. Василь Гулка, 36), 18. Василь Гнилянський (19. Любомир Білевич, 36), 11. Данило Магасевич (77. Андрій Семенюк, 50).
Резервні гравці: 12. Орест Кулій, 20. Юрій Єзерський.

Старший тренер – Андрій Василитчук.

Голи: Віталій Гайдучок (8), Данило Магасевич (10, 16).

Після перемоги у Тернополі з мінімальним рахунком, цього разу вихованці Андрія Василитчука не мали жодних проблем у грі з відвертим аутсайдером, який у попередніх 13-ти турах не набрав жодного очка і провів у ворота суперників лише 5 мячів, пропустивши, натомість, 63 у власні ворота.

З перших хвилин зустрічі хмельниччани виставили «автобус» поблизу власних воріт і стримували невпинні атаки карпатівців. Проте протрималися гості лише перші сім хвилин. Потім хмельниччани просто «посипалися». Почалося все з голу капітана «Карпат» Віталія Гайдучка, який замкнув простріл з правого флангу. Через хвилину знову чудовий навіс з правого флангу і цього разу вже лівий вінгер «зелено-білих» Данило Магасеич головою провів другий м`яч. До перерви господарі довели рахунок до розгромного. Чудовий обвідний удар вдався тому ж Магасевичу. Це вже третій гол Данила в останніх трьох поєдинках, адже саме він провів переможний гол у попередньому турі в Тернополі.

Після перерви Андрій Василитчук зробив багато замін, але рахунок не змінився, хоча нагод для збільшення гольової переваги було немало.

ВОСЬМА ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГА 15-РІЧНИХ «КАРПАТ»

U-15. «Карпати» (Львів) – «Поділля» (Хмельницький) – 9:0 (2:0)

25 квітня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 16 градусів. Арбітр матчу: Микола Столярчук (Чернівецька обл.) Асистенти арбітра: Андрій Боднарчук (Львівська обл.), Степан-Андрій Гой (Львів) (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Гураль (Львів).

«Карпати»: 77. Микола Ярош, 15. Андрій Кітела (9. Данило Галикін, 36),  3. Богдан Слюбик-к., 14. Олексій Товарницький, 18. Вадим Петришин, 8. Богдан Омеляновський (28. Роман Добрянський, 36),  99. Євгеній Пастух (30. Мілан Михальчук, 36), 23. Олег Федор (26. Юрій Сімашко, 36),21. Назарій Дерещук (27. Матвій Янко, 36),11. Артур Федор (20. Андрій Столярчук, 36), 10. Матвій Бобик (22. Олег Гайдамаха, 36).
Резервні гравці: 1. Юрій Герета, 4. Віталій Холод.

Старший тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Євгеній Пастух (5), Артур Федор (17), Матвій Янко (39), Мілан Михальчук (43), Олег Гайдамаха (55-пен., 56, 67), Андрій Столярчук (62, 65).

Продовжують нас тішити як результатом, так і красивою грою вихованці Віталія Пономарьова. Цього разу наші хлопці забили у ворота хмельниччан дев`ять м`ячів, не пропустивши жодного. Перше взяття воріт відбулося вже на 5-й хвилині. На правому фланзі гості грубо обійшлися з Назарієм Дерещуком. Арбітр призначив штрафний. Олег Федор мяко покотив у штрафний майданчик і Євгеній Пастух, зігравши на випередження, спрямував круглого під поперечку – 1:0. На 17-й хвилині Олег Федор знову відзначився асистом, помітивши ривок Артура Федора. Нашому нападнику залишалося лише не промахнутися з 2-3 метрів.

Але на цьому наші хлопці не заспокоїлися і в другому таймі провели ще сім голів голів. «Хет-триком» відзначився Олег Гайдамаха, «дублем» – Андрій Столярчук, і по голу вразили ворота «Поділля» Матвій Янко та Мілан Михальчук.

Отже, у звітному турі вихованці ДЮФШ «Карпати» здобули усі чотири перемоги і з хорошим настроєм готуватимуться до прийдешнього Великодня і до наступного туру, де на нас чекає карпатівське «дербі».

Повне відео матчу”Карпати” Львів – “Поділля” 3:0 (3:0) U-14 можна переглянути тут

Повне відео матчу “Карпати” Львів – “Поділля” 9:0 (2:0) U-15 можна переглянути тут