ДЮФЛ УКРАЇНИ. КАРПАТІВСЬКЕ «ДЕРБІ» СИЛЬНІШОГО НЕ ВИЯВИЛО

4 травня для «школярів» «Карпат» відбулися два з чотирьох матчі 15-го туру чемпіонату Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі серед команд вищої ліги. У звітному турі усі чотири команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічаються з земляками із львівського «УФК-Карпати». Молодші команди U-14 та U-15 грали у суботу, 4 травня, у Дублянах. А двобій старших команд відбудеться у найближчий вівторок, 7 травня, на верхньому полі стадіону «Україна». Перенесення поєдинків команд U-16 та U-17 сталося через виступ 16-річних вихованців Романа Деркача на турнірі у Польщі, де, до речі, карпатівці посіли третє місце.

У Дублянах на стадіоні Аграрного університету першими грали наймолодші учасники ДЮФЛ. У першому колі перемогу святкували «академіки» з рахунком – 2:1. Цього разу зафіксовано «суху» нічию. Хоча на останніх секундах вихованці Андрія Василитчука мали чудову нагоду реабілітуватися за поразку в першому колі і здобути повноцінні три очки. Однак удар головою Ткачука прийшовся у руки голкіперу. Ще одну чудову нагоду відкрити рахунок «школярі» «Карпат» втратили в першому таймі, коли спочатку Гнилянський, а потім на добиванні Баран також не зуміли переграти голкіпера «академіків».

У нічию закінчилося й протистояння 15-річних команд структури ФК «Карпати». Хоча за ходом гри вихованці Віталія Пономарьова, які є одноосібними лідерами групи, й переважали суперниками, у підсумку зафіксовано результативну нічию – 1:1. Головні події тут відбулися після перерви. Першим відкрили рахунок «школярі». На 8-й хвилині другого тайму після асисту Олега Федора результативний удар вдався Матвію Бобику. Господарі поля уникнули поразки в останній десятихвинці.

До речі, в осінній частині гра також закінчилася з нічийним рахунком – 0:0, а «академіки» були однією з двох команд, котрі зуміли звести гру з «Карпатами» внічию.