ЮНІ КАРПАТІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ДНЯ ЛЬВОВА

4 травня Львів святкував своє 763-річчя. За доброю традицією, центром міста пройшла святкова хода, що цьогоріч відтворила історичну ретроспективу з королівських часів до теперішніх днів. До загальноміської ходи долучились близько 3 тис. учасників різноманітних колективів, серед яких були і представники Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» 2008 року народження разом із керівництвом ДЮФШ «Карпати» і тренерами Романом Маричем та Назаром Савицьким.
Традиційно захід розпочався з пл. А. Міцкевича, звідки колона попрямувала пр. Свободи та вул. П. Беринди до пл. Ринок. Тут усіх привітали Король Лев із королевою Констанцією та мер Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою.

У ході також взяли участь представники музею «Ретро-гараж», містяни на ретро-автомобілях авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак», Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» ЛНУ ім. І. Франка, Духовий оркестр «Львівські фанфари», група мажореток «Феєрія», «Феєрія міні», актори міських театрів, народні мистецькі колективи, колективи-учасники фестивалю «У колі друзів» (колективи-гості з Польщі, Чехії, Словаччини та інших країн), а також інші представники спортивних організацій міста, львів’яни та гості столиці Галичини.

Юрій МИХАЛЮК
Фото з сайту https://city-adm.lviv.ua