ДЮФШ «КАРПАТИ» ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ ЗІ СФК «ЯНІВ»

6 травня у приміщенні ДЮФШ «Карпати» було підписано договір про спортивну співпрацю між Громадською спілкою «Дитячо-юнацька футбольна школа «Народна команда «КАРПАТИ» та ГО «СПОРТИВНО-ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ЯНІВ», що у селищі міського типу Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, мета якого здійснення взаємовигідного співробітництва та поєднання можливостей обох сторін в реалізації підготовки юних футболістів. Футбольна школа «Карпат» надаватиме СФК «Янів» інформаційно-методичну та іншу практичну допомогу, за можливістю спортивний інвентар та допомогу в експлуатації спортивних об’єктів. А клуб з Івано-Франкового орієнтовуватиме та скеровуватиме своїх кращих  вихованців для продовження підготовки в Футбольній школі «зелено-білих».

Своїми підписами за присутності спортивного директора ФК «Карпати» Олега Бойчишина та легендарного футболіста «зелено-білих», а нині заступника директора ДЮФШ «Карпати» Степана Юрчишина, цей договір скріпили директор ДЮФШ «Карпати» Ігор Савицький та голова СФК «Янів» Тарас Кріль.

Юрій МИХАЛЮК

На фото: після підписання договору. Зліва направо:
Ігор Савицький – директор ДЮФШ «Карпати»; селищний голова Івано-Франківської селищної ради – Іван Семеряк; керівник СФК
«Янів» Тарас Кріль; спортивний директор ФК «Карпати» Олег Бойчишин та заступник директора ДЮФШ «Карпати» Степан Юрчишин.
Автор світлини: Богдан Кулеба