ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 16-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +1 =1 -2

11 травня відбулися матчі 16-го туру серед команд найвищого ешелону Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цьому турі усі чотири команди Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалися з вихованцями моршинської Академії футболу «Скала». Старші команди U-16 та U-17 грали у Моршині, а U-14 та U-15 – на верхньому полі львівського стадіону «Україна».

Два виїзні матчі принесли одне залікове очко. У матчі 16-річних команд моршинці мали шанс у разі перемоги очолити турнірну таблицю, адже «Скала» яка йшла другою, відставала від «Карпат» на три пункти. Статус кво зберігся й після цього поєдинку, який завершився «сухою» нічиєю. Хоча вихованці Романа Деркача значно переважали суперника, який так і не створив жодного гольового моменту біля воріт карпатівців. А у «зелено-білих» Яців мав дві чудові нагоди для того, щоб відзначитися голом, а Рогачов не влучив з вигідної позиції з трьох-чотирьох метрів… Натомість наздогнали моршинців за кількістю набраних очок «УФК-Карпати», які у звітному турі вдома переграли ФК «Львів» – 3:0.

У матчі команд U-17 перемогу святкували моршинці, які здобули перемогу – 2:0.

А на верхньому полі стадіону «Україна» першими грали команди 2005 року народження.

U-14. «Карпати» (Львів) – «Скала» (Моршин) – 0:1 (0:1)

11 травня 2019 р. 12 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 13 градусів. Арбітр матчу: Андрій  Шадюк (Тернопіль). Асистенти арбітра: Олег Федьків (Львів) та Степан-Андрій Гой (Львів). Спостерігач ФФУ: Віктор Кравченко (Львів).


«Карпати»: 1. Максим Набит, 3. Андрій Кусий, 9. Віталій Гайдучок-к., 14. Максим Кулик,  6. Юрій Винницький, 5. Олег Ткачук (21. Назар Ленишин, 36; 21. Назар Ленишин, 52), 22. Ростислав Баран (7. Максим Шута, 36),  8. Владислав Зятківський, 15. Василь Гулка 77. Андрій Семенюк, 52),18. Василь Гнилянський (19. Любомир Білевич, 36), 11. Данило Магасевич.
Резервні гравці: 12. Орест Кулій, 20. Юрій Єзерський, 16. Ростислав Гуль.

Старший тренер – Андрій Василитчук.

Загалом це був нічийний матч з обмалем моментів. Гра здебільшого проходила на підступах до воріт обидвох команд. А долю цього поєдинку вирішив один епізод, коли на 19-й хвилині непорозумілися два оборонці «Карпат», які вдвох пішли на верхову подачу,  чим і скористався гравець моршинської команди, який без перешкод пробив у правий нижній кут з-меж штрафного майданчика. Завдяки цій перемозі «Скала» гарантувала собі право грати у стикових матчах за право виступати у фінальній частині.

ВСЕ ВИРІШИВ ОДИН М`ЯЧ І У ГРІ 15-РІЧНИХ…

U-15. «Карпати» (Львів) – «Скала» (Моршин) – 1:0 (1:0)

11 травня 2019 р. 14 год. м. Львів. Верхнє поле стадіону «Україна». Сонячно. 15 градусів. Арбітр матчу: Андрій  Шадюк (Тернопіль). Асистенти арбітра: Олег Федьків (Львів) та Степан-Андрій Гой (Львів). Спостерігач ФФУ: Віктор Кравченко (Львів).

«Карпати»: 77. Микола Ярош, 15. Андрій Кітела, 14. Олексій Товарницький, 4. Віталій Холод,  8. Богдан Омеляновський (18. Вадим Петришин, 37), 28. Роман Добрянський (9. Данило Галикін, 70), 7. Іван Варфоломєєв-к. (30. Мілан Михальчук, 50), 20. Андрій Столярчук (21. Назарій Дерещук, 41), 99. Євгеній Пастух, 23. Олег Федор, 10. Матвій Бобик (11. Артур Федор, 37).
Резервні гравці: 22. Олег Гайдамаха, 26. Юрій Сімашко, 27. Матвій Янко,

Старший тренер – Віталій Пономарьов.

Гол: Роман Добрянський (30).

 

А от наша 15-річна команда таки дотиснула суперника і здобула мінімальну перемогу, незважаючи на шалений спротив гостей, які приїхали до Львова, як показали події, надвмотивованими. Творцями єдиного взяття воріт у матчі стали Олег Федор та Роман Добрянський. На 30-й хвилині Олег Федор накрутив кількох суперників і виклав ідеальну передачу на вільного на правому фланзі Романа Добрянського, який майстерно спрямував круглого у правий нижній кут. Таким чином, команда Віталія Пономарьова збільшила свій відрив від найближчих переслідувачів – «УФК-Карпати» та «Скали», відповідно, до 9 та 10 пунктів.

Зауважимо, що обидві команди грали без своїх збірників, які цими днями перебувають у таборі національної команди у Вірменії. Так, у «зелено-білих» були відсутні Юрій Герета, Богдан Слюбик та Юрій Важинський, а у «малиново-зелених» – Денис Почапський та Назарій Русяк.

Юрій МИХАЛЮК